«Укрнафтобуріння» та «ДТЕК Трейдінг» оскаржили аукціони «Укртрансгазу»

9 серпня не відбулися 4 аукціони АТ «Укртрансгаз» на закупівлю природного газу, на суму 6,1 млрд грн (без ПДВ), та обсягом 702 млн куб м. 3 тендери були оскаржені, ще по одному тендеру торги не відбулися. Про це повідомляється на сайті «Прозорро». ВК «Укрнафтобуріння» подало скаргу на 2 тендери, на які компанія подавала пропозиції. Скарга стосується порушення порядку проведення процедури закупівлі. «Укрнафтобуріння» просить скасувати незаконне рішення, яке було безпідставне, щодо відхилення тендерних пропозицій. «Укртрансгаз» забов'язаний допустити «Укрнафтобуріння» до участі у процедурі закупівлі природного газу. Тепер очікується дата, коли відбудеться розгляд скарги. Також, «ДТЕК Трейдінг» оскаржила два тендери (один разом з УНБ) щодо відхилення тендерної пропозиції у зв'язку з невідповідністю банківської гарантії вимогам тендерної документації. Підстава відхилення пропозиції від «ДТЕК Трейдінг» є необгрунтованою, необ'єктивною, упередженою та такою, що не відповідає чинному законодавству та порушують принципи здійснення закупівель. «ДТЕК Трейдінг» просить прийняти рішення щодо встановлення порушень у процедурі закупівлі, та забов'язати «Укртрансгаз» скасувати рішення, щодо відхилення пропозиції. У попередніх 8 тендерах НАК «Нафтогаз України» переміг у 7-ми, ще в одному тендері перемогла Trafigura Ukraine.

16:57 / 9 серпня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події