«Укрнафтагазсервіс» та «Лтава Капітал Груп» розпочали ЗБС в свердловині Харківцівського родовища

ТОВ «Укрнафтагазсервіс» (UNGS) спільно з ТОВ «Лтава Капітал Груп» розпочали роботу над забурюванням бічного стовбуру (ЗБС) в свердловині №24 Сарської ділянки Харківцівського родовища, яке розробляє ТОВ «Українська бурова компанія». Про це повідомляється на сторінці UNGS в мережі Facebook.

Для буріння бокового ствола діаметром 114,3 мм УНГС використовує телесистему американського виробництва Bench Tree. Дана система MWD надає операторам точну та надійну інформацію щодо просторового положення стовбуру свердловини для можливості підвищення ефективності буріння та потрапляння до заданих цілей.

Нагадаємо у листопаді минулого року «Українська бурова компанія», оголошувала тендер на замовлення супервайзерського контролю над проведенням капремонту та ЗБС свердловини №24 Сарської ділянки Харківцівського родовища.

Довідка ЕхPro

ТОВ «Українська бурова компанія» (керівник: Олександр Пономаренко, кінцевий бенефіціарний власник: Меіватзіс Константінос (Кіпр)) – заснована в 2005р приватна нафтогазовидобувна компанія, яка володіє 2-ма спецдозволами на користування надрами в межах Сарської ділянки Харківцівського родовища та Рясківського родовища, що на Полтавщині. Наразі експлуатує 4 свердловини глибиною понад 5000м. Обсяг видобутку газу компанії у 2020р склав 9,1 млн куб м.

ТОВ «Укрнафтагазсервіс» – (керівник: Ігор Вітрик; засновники: Ігор Вітрик 60% та Валдемар Айперт 40%) сервісна компанія, що надає виробничо-технологічні послуги при бурінні та капітальному ремонті нафтових та газових свердловин, а також послуги похило-скерованого буріння на всій території України.

ТОВ «Лтава Капітал Груп» ( керівник: Ольга Рибак, власник: Ігор Рибак) полтавська сервісна компанія, яка надає допоміжні послуги у сфері добування нафти і газу.

15:10 / 2 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події