«Укргазвидобування» замовила послуги з сейсморозвідувальних робіт на суму 226 млн грн

26 жовтня АТ «Укргазвидобування» оголосила тендер з послуг сейсморозвідувальних робіт на суму 226 млн грн (з ПДВ). Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 6 листопада, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 15 листопада. Тендер складається з двох лотів:

Лот №1 Очікувана вартість 158 млн грн. Сейсморозвідувальні роботи на Безпалівській-Пд.-Безпалівській площі за технологією 3D. Нововодолазький та Зміївський райони Харківської області. Строк надання послуг розрахований протягом 290 днів з дати укладання договору.

Лот №2 Очікувана вартість 68 млн грн. Польові сейсморозвідувальні роботи на Розпашнівській площі за технологією 3D. Карлівський та Чутівський райони Полтавської області. Строк надання послуг розрахований протягом 250 днів з дати укладання договору.

Для «Укргазвидобуваня» це вже 3 тендер по сейсморозвідувальним роботам за технологією 3D у цьому році. Перший тендер, з 2 лотами на суму 451 млн грн (з ПДВ), був у березні. Перемогу у першому лоті здобуло ТОВ «Вікоіл ЛТД» (директор Сергій Карандюк), з пропозицією 304 млн грн. По другому лоту торги не проводились, через відсутність пропозицій. Другий тендер був у квітні, на суму 364 млн (з ПДВ) грн, з 3 лотами. Після проведення аукціону, в усіх трьох лотах перемогу також здобуло ТОВ «Вікоіл ЛТД», із загальною пропозицією 343 млн грн.

13:23 / 26 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події