«Укргазвидобування» замовила послуги з сейсморозвідувальних робіт на суму 226 млн грн

26 жовтня АТ «Укргазвидобування» оголосила тендер з послуг сейсморозвідувальних робіт на суму 226 млн грн (з ПДВ). Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 6 листопада, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 15 листопада. Тендер складається з двох лотів:

Лот №1 Очікувана вартість 158 млн грн. Сейсморозвідувальні роботи на Безпалівській-Пд.-Безпалівській площі за технологією 3D. Нововодолазький та Зміївський райони Харківської області. Строк надання послуг розрахований протягом 290 днів з дати укладання договору.

Лот №2 Очікувана вартість 68 млн грн. Польові сейсморозвідувальні роботи на Розпашнівській площі за технологією 3D. Карлівський та Чутівський райони Полтавської області. Строк надання послуг розрахований протягом 250 днів з дати укладання договору.

Для «Укргазвидобуваня» це вже 3 тендер по сейсморозвідувальним роботам за технологією 3D у цьому році. Перший тендер, з 2 лотами на суму 451 млн грн (з ПДВ), був у березні. Перемогу у першому лоті здобуло ТОВ «Вікоіл ЛТД» (директор Сергій Карандюк), з пропозицією 304 млн грн. По другому лоту торги не проводились, через відсутність пропозицій. Другий тендер був у квітні, на суму 364 млн (з ПДВ) грн, з 3 лотами. Після проведення аукціону, в усіх трьох лотах перемогу також здобуло ТОВ «Вікоіл ЛТД», із загальною пропозицією 343 млн грн.

13:23 / 26 жовтня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події