«Укргазвидобування» замовила послуги з КРС 24 свердловин на суму 423 млн грн

24 жовтня АТ «Укргазвидобування» оголосила тендер з послуг аутсорсингу складного капітального ремонту свердловин на родовищах «Укргазвидобування». Очікувана сума тендеру складає 423 млн грн (з ПДВ). Тендер складається з 4 лотів (по 6 свердловин у кожному), кожен з яких на суму 106 млн грн. Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 2 листопада, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 13 листопада. Строк надання послуг розрахований до повного виконання робіт.

На початку квітня цього року, «Укргазвидобування» вже замовляло послуги з капітального ремонту нафтових і газових свердловин на родовищах «Укргазвидобування» сторонніми організаціями за допомогою комплексу КТ. Тендер складався з 5 лотів, на суму 376 млн грн (з ПДВ). Після проведення аукціону, в одному лоті перемогу здобуло ДП «Белоруснефть», також ще по два лоти дісталися ТОВ «Бурова техніка» та Tacrom Services S.R.L.

12:27 / 24 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події