«Укргазвидобування» замовила послуги з КРС 24 свердловин на суму 423 млн грн

24 жовтня АТ «Укргазвидобування» оголосила тендер з послуг аутсорсингу складного капітального ремонту свердловин на родовищах «Укргазвидобування». Очікувана сума тендеру складає 423 млн грн (з ПДВ). Тендер складається з 4 лотів (по 6 свердловин у кожному), кожен з яких на суму 106 млн грн. Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 2 листопада, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 13 листопада. Строк надання послуг розрахований до повного виконання робіт.

На початку квітня цього року, «Укргазвидобування» вже замовляло послуги з капітального ремонту нафтових і газових свердловин на родовищах «Укргазвидобування» сторонніми організаціями за допомогою комплексу КТ. Тендер складався з 5 лотів, на суму 376 млн грн (з ПДВ). Після проведення аукціону, в одному лоті перемогу здобуло ДП «Белоруснефть», також ще по два лоти дісталися ТОВ «Бурова техніка» та Tacrom Services S.R.L.

12:27 / 24 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події