«Укргазвидобування» закупить крани-маніпулятори на суму 164 млн грн

18 жовтня АТ «Укргазвидобування» оголосила тендер на закупівлю 21 крана-маніпулятора на повнопривідному шасі 6х6, на суму 164 млн грн (з ПДВ). Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 30 жовтня, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 8 листопада. Строк поставки кранів розрахований протягом 180 календарних днів з дати укладання договору.

Для «Укргазвидобування», це вже другий тендер на закупівлю кранів-маніпуляторів у цьому році. Перший тендер, який пройшов у липні, складався з 20 кранів-маніпуляторів. Очікувана сума тендеру перед початком аукціону, складала 160 млн грн (з ПДВ). В аукціоні приймали участь ТОВ «Верхньодніпровський авторемонтний завод», ТОВ «Спецтехсервіс» та ТОВ «Торговий Дім Будшляхмаш». Після проведення аукціону, переможцем було оголошено ТОВ «Верхньодніпровський авторемонтний завод» (директор Іван Бідюк), з пропозицією 145 млн грн (з ПДВ).

12:47 / 22 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події