«Укргазвидобування» закупить крани-маніпулятори на суму 164 млн грн

18 жовтня АТ «Укргазвидобування» оголосила тендер на закупівлю 21 крана-маніпулятора на повнопривідному шасі 6х6, на суму 164 млн грн (з ПДВ). Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 30 жовтня, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 8 листопада. Строк поставки кранів розрахований протягом 180 календарних днів з дати укладання договору.

Для «Укргазвидобування», це вже другий тендер на закупівлю кранів-маніпуляторів у цьому році. Перший тендер, який пройшов у липні, складався з 20 кранів-маніпуляторів. Очікувана сума тендеру перед початком аукціону, складала 160 млн грн (з ПДВ). В аукціоні приймали участь ТОВ «Верхньодніпровський авторемонтний завод», ТОВ «Спецтехсервіс» та ТОВ «Торговий Дім Будшляхмаш». Після проведення аукціону, переможцем було оголошено ТОВ «Верхньодніпровський авторемонтний завод» (директор Іван Бідюк), з пропозицією 145 млн грн (з ПДВ).

12:47 / 22 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події