«Укргазвидобування» закупить бурильних труб на суму 242 млн грн

11 жовтня АТ «Укргазвидобування» оголосила тендер на закупівлю бурильних труб в асортименті на суму 242 млн грн (з ПДВ). Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 24 жовтня, після чого буде оголошена дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 2 листопада. Строк поставки товару розрахований протягом 180 днів, з дати укладання договору.

До складу тендеру входять труби та патрубки бурильні з приварними замками, виготовлені відповідно до вимог API 5DP, кількістю 300 штук, та обсягом 3049 тонн. Продукція має бути виготовлена у 2018 – 2019рр.

У липні цього році, «Укргазвидобування» вже закуповувало труби бурильні обважнені та ведучі в асортименті, кількістю 1226 штук. В аукціон приймали участь VINYX General Trading LLC, ДП «Завод обважнених бурильних і ведучих труб» та VOREX Limited Liabiliti Company. Після проведення аукціону, першим претендентом з найкращою пропозицією у 94 млн грн, було VINYX General Trading LLC. Але рішення щодо перемоги було відхилено, через ненадання компанією документів щодо підтвердження відповідності запропонованого ними товару. Наступним претендентом був сумський «Завод обважнених бурильних і ведучих труб» (керівник Віктор Чернявський), який і переміг з пропозицією 117 млн грн (з ПДВ).

11:37 / 12 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події