«Укргазвидобування» розробило нову програму видобутку «Тризуб»

АТ «Укргазвидобування» буде впроваджувати нову програму з видобутку природного газу під назвою «Тризуб». Про це повідомив директор з інтегрованого газового бізнесу НАК «Нафтогаз України» Андрій Фаворов на прес-конференції «Свій газ: підсумки та перспективи».

«Оскільки все що можна було знайти і видобути легким способом на Дніпровсько-Донецької западині уже знайдено і видобуто, необхідно відкривати нові горизонти для підтримання газовидобувної галузі в цілому» - відзначив Фаворов.

Також він зазначив, що в умовах падіння цін на газ та виснаженості існуючих родовищ, втримати видобуток газу на тому рівні що є зараз, можливо протягом найближчих двох років. Через це так необхідно уже сьогодні закладати нові пріоритетні напрямки для подальшого розвитку, які відображає нова стратегія.

Програма «Тризуб» передбачає три основні напрями:

1. Розробку глибоких горизонтів Шебелинського газоконденсатного родовища, яка розпочалась у грудні 2019р, бурінням свердловини №888 проектною глибиною 5750м спільно з компанією Shlumberger. За результатами цього проекту, буде формуватися подальші плани з надглибокого буріння.

2. Видобування газу щільних порід (сланців), освоєння Святогірського родовища, шляхом буріння 2 розвідувальних свердловин в цьому році. На основі виконаних PLT-досліджень після ГРП та широкоазимутальної 3D-сейсміки, обробку та інтерпретацію якої здійснила також компанія Schlumberger.

3. Розробку шельфу Чорного моря. Так як УГВ в особі «Чорноморнафтогаз» має ліцензії з видобування в межах блоку «Дельфін», та наразі доводить своє право на них в суді. А також планує брати участь в нових УРП-конкурсах на шельфі, які очікуються в цьому році. Базуючись на наявній вивченості, даних з уже пробурених свердловин, та розробивши подальші єтапи розвитку напрямку освоєння морського шельфу зокрема з сейсміки, скоро можна буде прогнозувати більш конкретні подальші дії в цьому напрямку.

16:22 / 17 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події