«Укргазвидобування» розраховує до кінця відкрити ще 2 нових родовища газу

АТ «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, у цьому році вже відкрило 3 нових родовища природного газу та розраховує до кінця року відкрити ще 2 родовища. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив директор з питань геології «Укргазвидобування» Мирон Фірман.

«У серпні ми відкрили Рябухівське родовище в Харківській області… Три нових родовища цього року вже відкрито. Це не кінцева цифра, десь ще два, я думаю, може бути відкрито до кінця цього року, це залежить від термінів буріння і випробування пошукових свердловин», - сказав він.

Також Мирон Фірман зазначив, що на сьогодні компанія має можливості для ведення розвідки та пошуку нових родовищ лише в Харківській області та західному регіоні, що пов’язано з тим, що Полтавська облрада продовжує тривалий час блокувати процес видачі спецдозволів для роботи «Укргазвидобування» у Полтавській області.

10:36 / 20 вересня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події