«Укргазвидобування» розраховує до кінця відкрити ще 2 нових родовища газу

АТ «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, у цьому році вже відкрило 3 нових родовища природного газу та розраховує до кінця року відкрити ще 2 родовища. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив директор з питань геології «Укргазвидобування» Мирон Фірман.

«У серпні ми відкрили Рябухівське родовище в Харківській області… Три нових родовища цього року вже відкрито. Це не кінцева цифра, десь ще два, я думаю, може бути відкрито до кінця цього року, це залежить від термінів буріння і випробування пошукових свердловин», - сказав він.

Також Мирон Фірман зазначив, що на сьогодні компанія має можливості для ведення розвідки та пошуку нових родовищ лише в Харківській області та західному регіоні, що пов’язано з тим, що Полтавська облрада продовжує тривалий час блокувати процес видачі спецдозволів для роботи «Укргазвидобування» у Полтавській області.

10:36 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події