«Укргазвидобування» розраховує до кінця відкрити ще 2 нових родовища газу

АТ «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, у цьому році вже відкрило 3 нових родовища природного газу та розраховує до кінця року відкрити ще 2 родовища. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив директор з питань геології «Укргазвидобування» Мирон Фірман.

«У серпні ми відкрили Рябухівське родовище в Харківській області… Три нових родовища цього року вже відкрито. Це не кінцева цифра, десь ще два, я думаю, може бути відкрито до кінця цього року, це залежить від термінів буріння і випробування пошукових свердловин», - сказав він.

Також Мирон Фірман зазначив, що на сьогодні компанія має можливості для ведення розвідки та пошуку нових родовищ лише в Харківській області та західному регіоні, що пов’язано з тим, що Полтавська облрада продовжує тривалий час блокувати процес видачі спецдозволів для роботи «Укргазвидобування» у Полтавській області.

10:36 / 20 вересня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події