«Укргазвидобування» отримала першу бурову установку виробництва Bentec / Discovery

АТ «Укргазвидобування» отримала першу з п’яти бурових установок вантажопідйомністю 450 т по контракту з німецькою компанію Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems. Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Само виробництво здійснювалося компанією Discovery Drilling Equpment на заводі в м.Стрий з подальшим доопрацюванням і доукомплектуванням в Німеччині. Вартість угоди складає $110 млн, термін виробництва і поставки 18 міс.

«Укргазвидобування» отримала першу бурову установку

Нагадаємо, що договір на постачання бурового обладнання було укладено 20 грудня 2017р. Виробник бурових верстатів був визначений за результатами двоступеневих торгів з редукціоном серед кількох виробників світового класу. Крім Bentec, за право постачати своє бурове обладнання змагалися такі світові виробники: National Oilwell Varco, Inc. (США) та Drillmec SpA (Італія).

Компанія Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems є одним з провідних світових виробників бурових установок і нафтогазового обладнання. Bentec активно працює на ринку Росії, зокрема в 2006р було створено ООО «Бентек Дриллинг энд Ойлфилд Системс», яке здійснює виробництво бурових установок і технічного обслуговування. ТОВ «Діскавері – бурове обладнання (Україна)» виробничий підрозділ Discovery Industrial Services Ltd (Велика Британія). Discovery спеціалізується на будуванні нових бурових установок, проектуванні та виготовленні комплектуючих, а також забезпечує сервісне обслуговування. Компанія сертифікована API та ISO.

18:55 / 24 жовтня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події