«Укргазвидобування» отримала першу бурову установку виробництва Bentec / Discovery

АТ «Укргазвидобування» отримала першу з п’яти бурових установок вантажопідйомністю 450 т по контракту з німецькою компанію Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems. Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Само виробництво здійснювалося компанією Discovery Drilling Equpment на заводі в м.Стрий з подальшим доопрацюванням і доукомплектуванням в Німеччині. Вартість угоди складає $110 млн, термін виробництва і поставки 18 міс.

«Укргазвидобування» отримала першу бурову установку

Нагадаємо, що договір на постачання бурового обладнання було укладено 20 грудня 2017р. Виробник бурових верстатів був визначений за результатами двоступеневих торгів з редукціоном серед кількох виробників світового класу. Крім Bentec, за право постачати своє бурове обладнання змагалися такі світові виробники: National Oilwell Varco, Inc. (США) та Drillmec SpA (Італія).

Компанія Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems є одним з провідних світових виробників бурових установок і нафтогазового обладнання. Bentec активно працює на ринку Росії, зокрема в 2006р було створено ООО «Бентек Дриллинг энд Ойлфилд Системс», яке здійснює виробництво бурових установок і технічного обслуговування. ТОВ «Діскавері – бурове обладнання (Україна)» виробничий підрозділ Discovery Industrial Services Ltd (Велика Британія). Discovery спеціалізується на будуванні нових бурових установок, проектуванні та виготовленні комплектуючих, а також забезпечує сервісне обслуговування. Компанія сертифікована API та ISO.

18:55 / 24 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події