«Укргазвидобування» отримала першу бурову установку виробництва Bentec / Discovery

АТ «Укргазвидобування» отримала першу з п’яти бурових установок вантажопідйомністю 450 т по контракту з німецькою компанію Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems. Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Само виробництво здійснювалося компанією Discovery Drilling Equpment на заводі в м.Стрий з подальшим доопрацюванням і доукомплектуванням в Німеччині. Вартість угоди складає $110 млн, термін виробництва і поставки 18 міс.

«Укргазвидобування» отримала першу бурову установку

Нагадаємо, що договір на постачання бурового обладнання було укладено 20 грудня 2017р. Виробник бурових верстатів був визначений за результатами двоступеневих торгів з редукціоном серед кількох виробників світового класу. Крім Bentec, за право постачати своє бурове обладнання змагалися такі світові виробники: National Oilwell Varco, Inc. (США) та Drillmec SpA (Італія).

Компанія Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems є одним з провідних світових виробників бурових установок і нафтогазового обладнання. Bentec активно працює на ринку Росії, зокрема в 2006р було створено ООО «Бентек Дриллинг энд Ойлфилд Системс», яке здійснює виробництво бурових установок і технічного обслуговування. ТОВ «Діскавері – бурове обладнання (Україна)» виробничий підрозділ Discovery Industrial Services Ltd (Велика Британія). Discovery спеціалізується на будуванні нових бурових установок, проектуванні та виготовленні комплектуючих, а також забезпечує сервісне обслуговування. Компанія сертифікована API та ISO.

18:55 / 24 жовтня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події