«Укргазкомплект-2010» відремонтував ємність одоранту для «Укрнафтобуріння»

«Укргазкомплект-2010» відремонтував для приватної видобувної компанії «Укрнафтобуріння» ємність одоранту, яка призначена для роботи на одній з бурових вишок підприємства. Про це повідомляється на сайті компанії.

Відповідно до технічних вимог, емність одоранту виконану з нержавіючої сталі встановлюють під землею в підготовлений грунт для приєднання за допопомогою спеціально виконаних в ній штуцерів та бобишок, технологічних трубопроводів, арматури, контрольно-вимірювальних приладів. Робоче середовище: етилмеркаптан, або суміш меркаптанів.

«Укргазкомплект-2010» виготовляє частини газової дистрибуційної інфраструктури, в тому числі складових частин в модулях газорозподільних станцій (ГРС), бурових вишок та інших технологічних об’єктах.

Довідка ExPro:

ТОВ «Укргазкомплект-2010» (керівний: Віталій Подейко; засновники: Віталій Подейко та Максим Федоренко) - виробляє і впроваджує вдосконалені технології для очищення рідких і газоподібних середовищ. Основними напрямками є: виробництво фільтрів і фільтруючих елементів, виробництво котельного обладнання та газорозподільних пунктів та монтажні роботи підвищеної складності і небезпеки. Компанія представляє широкий асортимент продукції, як в стандартному виконанні, так і у вигляді модифікації, що виконується за бажанням замовника.

09:05 / 1 листопада 2019

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події