«Укренерго» розраховує в листопаді відібрати юридичну компанію для суду з Росією

ДП «НЕК «Укренерго» розраховує в листопаді 2018р на тендері відібрати юридичну компанією, яка буде супроводжувати позов до Російської Федерації про відшкодування інвестиційних втрат в результаті анексії Криму. Про це 27 вересня повідомив голова «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«У листопаді цього року ми розраховуємо завершити тендерний відбір, а наприкінці року — підписати контракт з юридичною компанією», — сказав він.

Щодо суми позову до Росії, Ковальчук зазначив, що її має визначити юридичний радник.

Як повідомлялося раніше, весною 2014р Росія, порушуючи норми міжнародного права, незаконно анексувала Кримський півострів. Разом з територією країна-агресор захопила активи компаній, які знаходилися в Криму, чим були порушені права відповідних підприємств.

На початку квітня 2018р компанія «Укренерго» повідомила керівництво РФ про проведення інвестиційного спору в рамках двосторонньої угоди про взаємний захист інвестицій між Росією та Україною. Цей спір викликаний незаконним захопленням Криму інфраструктурних об’єктів «Укренерго» (мережі, підстанції). Якщо спір не вирішується шляхом переговорів, наступний етап — звернення сторони, яка вимагає відшкодування збитків, до міжнародного арбітражу.

Нещодавно «Укренерго» розмістило на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua тендер на закупівлю послуг юридичних компаній для супроводження згаданого позову до РФ. Очікувана вартість юридичних послуг становить 45 млн грн (без ПДВ). Строк надання юридичних консультацій – протягом всього періоду судового розгляду даної справи (до 30 квітня 2021р).

16:12 / 1 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події