«Укренерго» розраховує в листопаді відібрати юридичну компанію для суду з Росією

ДП «НЕК «Укренерго» розраховує в листопаді 2018р на тендері відібрати юридичну компанією, яка буде супроводжувати позов до Російської Федерації про відшкодування інвестиційних втрат в результаті анексії Криму. Про це 27 вересня повідомив голова «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«У листопаді цього року ми розраховуємо завершити тендерний відбір, а наприкінці року — підписати контракт з юридичною компанією», — сказав він.

Щодо суми позову до Росії, Ковальчук зазначив, що її має визначити юридичний радник.

Як повідомлялося раніше, весною 2014р Росія, порушуючи норми міжнародного права, незаконно анексувала Кримський півострів. Разом з територією країна-агресор захопила активи компаній, які знаходилися в Криму, чим були порушені права відповідних підприємств.

На початку квітня 2018р компанія «Укренерго» повідомила керівництво РФ про проведення інвестиційного спору в рамках двосторонньої угоди про взаємний захист інвестицій між Росією та Україною. Цей спір викликаний незаконним захопленням Криму інфраструктурних об’єктів «Укренерго» (мережі, підстанції). Якщо спір не вирішується шляхом переговорів, наступний етап — звернення сторони, яка вимагає відшкодування збитків, до міжнародного арбітражу.

Нещодавно «Укренерго» розмістило на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua тендер на закупівлю послуг юридичних компаній для супроводження згаданого позову до РФ. Очікувана вартість юридичних послуг становить 45 млн грн (без ПДВ). Строк надання юридичних консультацій – протягом всього періоду судового розгляду даної справи (до 30 квітня 2021р).

16:12 / 1 жовтня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події