«Укренерго» розраховує в листопаді відібрати юридичну компанію для суду з Росією

ДП «НЕК «Укренерго» розраховує в листопаді 2018р на тендері відібрати юридичну компанією, яка буде супроводжувати позов до Російської Федерації про відшкодування інвестиційних втрат в результаті анексії Криму. Про це 27 вересня повідомив голова «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«У листопаді цього року ми розраховуємо завершити тендерний відбір, а наприкінці року — підписати контракт з юридичною компанією», — сказав він.

Щодо суми позову до Росії, Ковальчук зазначив, що її має визначити юридичний радник.

Як повідомлялося раніше, весною 2014р Росія, порушуючи норми міжнародного права, незаконно анексувала Кримський півострів. Разом з територією країна-агресор захопила активи компаній, які знаходилися в Криму, чим були порушені права відповідних підприємств.

На початку квітня 2018р компанія «Укренерго» повідомила керівництво РФ про проведення інвестиційного спору в рамках двосторонньої угоди про взаємний захист інвестицій між Росією та Україною. Цей спір викликаний незаконним захопленням Криму інфраструктурних об’єктів «Укренерго» (мережі, підстанції). Якщо спір не вирішується шляхом переговорів, наступний етап — звернення сторони, яка вимагає відшкодування збитків, до міжнародного арбітражу.

Нещодавно «Укренерго» розмістило на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua тендер на закупівлю послуг юридичних компаній для супроводження згаданого позову до РФ. Очікувана вартість юридичних послуг становить 45 млн грн (без ПДВ). Строк надання юридичних консультацій – протягом всього періоду судового розгляду даної справи (до 30 квітня 2021р).

16:12 / 1 жовтня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події