«Укренерго» розпочало спорудження 1525 км волоконно-оптичної лінії звʼязку за €14,2 млн

Оператор системи передачі НЕК «Укренерго» розпочав спорудження нової волоконно-оптичної лінії звʼязку, довжиною 1525 км, яка проходитиме через десять областей. Проєкт буде реалізовано індійською підрядною компанією Kalpataru Power Transmission Ltd, вартість контракту складає €14,2 млн.

Про це повідомив прес-центр «Укренерго».

«НЕК «Укренерго» розпочала спорудження волоконно-оптичної лінії зв’язку (ВОЛЗ), довжиною 1525 км. Нова ВОЛЗ прокладатиметься на ділянках 20 ПЛ 330 кВ, які проходять через десять областей України: Київську, Черкаську, Вінницьку, Полтавську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Запорізьку, Херсонську, Миколаївську та Одеську», - повідомляють в ОСП.

В «Укренерго» вказують, що роботи виконуватимуться 36 об’єктах в ОЕС України, з яких на 21 об’єкті НЕК «Укренерго» та на 4 майданчиках генерації буде встановлене обладнання щільного мультиплексування (ущільнення сигналу) з поділом по довжині хвилі DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexing). Прес-центр ОСП наголошує, що результатом реалізації проєкту буде власна високошвидкісна магістральна транспортна мережа для технологічного та корпоративного зв’язку.

«Реалізація цього проєкту, а також об’єднання з існуючими ВОЛЗ по мережі Київ — Вінниця — Львів та Харків — Донбас дозволить створити єдину відмовостійку оптичну телекомунікаційну мережу в енергосистемі України, що відповідатиме сучасним потребам та європейським вимогам. Нова мережа зв’язку суттєво підвищить рівень моніторингу роботи енергооб’єктів Компанії, що є важливою складовою оперативно-диспетчерського управління енергосистемою та надійної її роботи», — підсумовує директор з ІТ НЕК «Укренерго» Сергій Галаган.

Проєкт буде виконано за рахунок зекономлених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку при будівництві ПЛ 750 кВ Запорізька АЕС – Каховська. Стартова вартість закупівлі цих робіт на міжнародному тендері складала €21,7 млн. В тендері брали участь компанії з Польщі, Казахстану, Туреччини, Китаю та Індії.

15:45 / 5 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події