«Укренерго» отримало €50 млн від ЄБРР для підтримки ліквідності в умовах війни

Оператор системи передачі НЕК «Укренерго» отримав кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку, в розмірі €50 млн, на підтримку стабільної роботи ринку електричної енергії в умовах війни.

Сьогодні Голова НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький, разом із виконавчим віце-президентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом, президенткою ЄБРР Оділь Рено Бассо, Міністром фінансів України Сергієм Марченком підписали відповідний договір з ЄБРР.

*Фото з Facebook-сторінки Володимира Кудрицького, керівника НЕК «Укренерго»

«Укренерго» стало першою державною компанією, яка отримала фінансування МФО на підтримку ліквідності в умовах війни», - вказав голова компанії. 

Як зазначає Володимир Кудрицький, ЄС надав фінансову гарантію цьому кредиту через Європейський фонд сталого розвитку.

Як зазначають в операторі системи передачі, надані кошти будуть використані для фінансування основної діяльності «Укренерго» у разі недостатності надходжень. Окрім основних операційних витрат, гроші з цього кредиту ми можемо витрачати на закупівлю технологічних втрат електроенергії, допоміжних послуг на ринку електроенергії, для фінансування спеціальних обов’язків (ПСО) зі збільшення частки виробництва електроенергії з альтернативних джерел.

В «Укренерго» наголосили, що планується не тільки відновлення критичних пошкоджень, а й розвиток української енергосистеми.

16:52 / 11 травня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події