УкрДГРІ визначив Будищансько-Чутівську ділянку найперспективнішою за останні 10 років

Український геолого-розвідувальний інститут (УкрДГРІ) назвав Будищансько-Чутівську ділянку найперспективнішою інвестиційною пропозицією із вуглеводневими покладами за останні 10 років.

У своїй заяві інститут посилається на те, що у межах цієї площі вже відкрито три родовища газу із загальним обсягом запасів та ресурсів понад 26 млн тонн умовного палива. В той час коли більшість ділянок надр, що виносяться на аукціон потребують проведення розвідки та виявлення підтверджених ресурсів.

Наразі в межах Будищансько-Чутівської ділянки виявлено такі родовища:

  •  Академіка Шпака, на якому обліковані запаси нафти категорії С2 становлять 2730 тис.т, категорії С3 – 2006 тис.т та перспективні ресурси газу категорії С3 – 1640 млн куб м газу;
  •  Руновщинське родовище – запаси вільного газу категорії С2 – 507 млн куб м та категорії С3 – 483 млн куб м;
  •  Східно-Руновщинське родовище – запаси вільного газу категорії С2 – 349 млн куб м. ДПР не проводилась.

Структури, які підготовлені до пошуково-розвідувального буріння на об’єкті:

  •  Західно-Чутівська – ресурси газу класу 333 – 14,253 млрд куб м;
  •  Західно-Гаврилківська – ресурси газу класу 333 – 0,972 млрд куб м;
  •  Західно-Руновщинська – ресурси газу класу 333 – 3,239 млрд куб м.

Нагадаємо, торги по Будищансько-Чутівській ділянці пройдуть 31 серпня на майданчику публічних ProZorro. Продажі.

В УкрДГРІ відзначають, що вони володіють максимальним об`ємом геолого-геофізичної інформації щодо геологічної будови площі та результатів буріння свердловин. Тож високопрофесійні фахівці інституту гарантують виконання геологічного аналізу перспектив нафтогазоносності Будищансько-Чутівської площі у стислі терміни та на найвищому рівні.

17:34 / 8 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події