Українські посадовці не вели перемовин з Білоруссю про імпорт е/е з БілАЕС – МЗС

Українські посадовці не вели перемовин з представниками від Білорусі про імпорт електроенергії з Білоруської атомної електростанції.

Про це 12 січня у відповідь на запит агентства ExPro, повідомило Міністерство зовнішніх справ.

«У Міністерстві закордонних справ України відсутня інформація щодо проведення переговорів з білоруською стороною стосовно перспектив закупівлі електричної енергії, планів перемовин українських посадових осіб та планів комерційних компаній розпочати закупівлю електричної енергії з Білоруської АЕС у 2021 році», - йдеться у відповіді МЗС.

За даними профільного міністерства, звернень від державних органів України або українських господарюючих суб'єктів щодо надання сприяння в укладенні контрактів на імпорт е/е з БелАЕС до Посольства України в Республіці Білорусь не надходило.

Як нагадали в МЗС, Україна керується, насамперед, своїми національними інтересами та зобов'язаннями у сфері європейської інтеграції, при ухваленні рішень про залучення зовнішніх постачальників електроенергії.

14:46 / 12 січня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події