«Укр газ ресурс» поставить 1,3 млн куб. м газу авіаційному інституту в Харкові

12 липня ТОВ «Укр газ ресурс» перемогло у тендері на поставку газу  Національному аерокосмічному університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» обсягом 1,3 млн куб м на суму 11,1 млн грн.

Про це йдеться в повідомлені сайту ProZorro. Ціна газу згідно результатам тендеру складе 8 538 грн/тис. куб. м, що на 210 грн вище від очікуванної. Строк поставки ресурсу - з 01 червня по 31 грудня 2018р.

За минулий тиждень, це був найдорожчий придбаний тендер, претендентів на який було п’ятеро. Крім ТОВ «Укр газ ресурс», на перемогу претендувало ТОВ «Укртранссервіс-груп», ТОВ «Енергогазрезерв», ТОВ «Газова компанія енергоком» та ТОВ «Екотехноінвест».

Для «Харківського авіаційного інституту», це вже не перше придбання газу у цьому році. Так у травні, було оголошено тендер на схожу суму в 11,71 млн грн., та обсягом 1,3 млн куб м. Тоді переможцем  стало ТОВ «Енергогазрезерв», з ціною 8,500 грн/тис. куб. м. Також у березні інститут оголошував тендер газу на суму 31,63 млн грн. і обсягом 1,5 млн куб. м, але тоді торги не відбулися. У цьому році, було ще кілька тендерів, від «Харківського авіаційного інституту» на сайті ProZorro на значно менші обсяги газу.

Дізнавайтесь більш детальну інформацію про держзакупівлі газу можна в аналітичному тижневику EXPRO Gas&Oil Weekly, де щотижня публікується інформація, про закупівлі газу держкомпаніями та державними установами,  а також перелік оголошених і завершених тендерів, їх обсяги, ціни, назви компаній замовників та переможців.

10:00 / 19 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події