«Укр газ ресурс» поставить 1,3 млн куб. м газу авіаційному інституту в Харкові

12 липня ТОВ «Укр газ ресурс» перемогло у тендері на поставку газу  Національному аерокосмічному університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» обсягом 1,3 млн куб м на суму 11,1 млн грн.

Про це йдеться в повідомлені сайту ProZorro. Ціна газу згідно результатам тендеру складе 8 538 грн/тис. куб. м, що на 210 грн вище від очікуванної. Строк поставки ресурсу - з 01 червня по 31 грудня 2018р.

За минулий тиждень, це був найдорожчий придбаний тендер, претендентів на який було п’ятеро. Крім ТОВ «Укр газ ресурс», на перемогу претендувало ТОВ «Укртранссервіс-груп», ТОВ «Енергогазрезерв», ТОВ «Газова компанія енергоком» та ТОВ «Екотехноінвест».

Для «Харківського авіаційного інституту», це вже не перше придбання газу у цьому році. Так у травні, було оголошено тендер на схожу суму в 11,71 млн грн., та обсягом 1,3 млн куб м. Тоді переможцем  стало ТОВ «Енергогазрезерв», з ціною 8,500 грн/тис. куб. м. Також у березні інститут оголошував тендер газу на суму 31,63 млн грн. і обсягом 1,5 млн куб. м, але тоді торги не відбулися. У цьому році, було ще кілька тендерів, від «Харківського авіаційного інституту» на сайті ProZorro на значно менші обсяги газу.

Дізнавайтесь більш детальну інформацію про держзакупівлі газу можна в аналітичному тижневику EXPRO Gas&Oil Weekly, де щотижня публікується інформація, про закупівлі газу держкомпаніями та державними установами,  а також перелік оголошених і завершених тендерів, їх обсяги, ціни, назви компаній замовників та переможців.

10:00 / 19 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події