УЕБ запустила Торгову платформу для короткострокової торгівлі природним газом

ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) 24 вересня запустила в роботу Торгову платформу на короткостроковому ринку природного газу для торгівлі короткостроковими продуктами (протягом доби) та для добового балансування. Про це повідомляє прес-служба УЕБ.

За словами УЕБ, Торгова платформа працює відповідно до вимог Кодексу ГТС та надає можливість торгівлі короткостроковими стандартизованими продуктами для врегулювання короткострокових коливань попиту/пропозиції та з метою балансування. «Торгова платформа працює в режимі continuous trading на внутрішньодобовому ринку. Розрахунки за укладеними угодами відбуваються з використанням рахунків ескроу, для управління ризиком несплати», - зазнають в УЕБ.

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) повідомляє про успішне проведення тестувань системи обміну торговими сповіщеннями та результатами їх обробки ОГТСУ.

«Запуск торгів у добовому режимі — це черговий крок до створення повноцінної газової біржі в Україні. Сьогодні учасники отримують ще один важливий ринковий інструмент, що дозволить врегулювати власні небаланси, що особливо в умовах посилення штрафів за небаланси та обмеження потужності на використання ПСГ. Ми уважно слідкуємо за перебігом підготовки учасників до торгів у новій системі та забезпечуємо якісною підтримкою на кожному етапі торгового процесу», — повідомляє Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.

10:12 / 24 вересня 2020

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події