УЕБ запускає Енергетичну торгову платформу для добового балансування на ринку газу

ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) з вересня 2020р запускає Енергетичну торгову платформу для ринку добового балансування природного газу. Про це повідомляє прес-служба УЕБ.

Торгова платформа призначена для торгівлі короткостроковими стандартизованими продуктами, в тому числі і з метою врегулювання замовниками послуг транспортування своїх добових небалансів.

Енергетична торгова платформа має кліринговий модуль, що здійснює розрахунки з використанням рахунків ескроу та обмін торговими сповіщеннями та результатами їх обробки з Оператором ГТС України.

«На сьогоднішній момент ми запускаємо торгівлю титульними продуктами в Енергетичній торговій платформі у внутрішньодобовому режимі, що дозволить учасникам збалансувати свої портфоліо. Ми робимо крок на зустріч учасникам ринку, оскільки були прийняті відповідні зміни до Кодексу ГТС, що значно посилюють фінансову відповідальність за небаланси», - зазначив голова біржового комітету УЕБ Олексій Дубовський.

Біржа запрошуємо всіх замовників послуг транспортування отримати доступ до короткострокового ринку природного газу.

12:57 / 31 серпня 2020

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події