УЕБ запрошує протестувати систему добового балансування газу

У зв’язку з впровадженням ДОБОВОГО БАЛАНСУВАННЯ РИНКУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ, передбаченого Кодексом газотранспортної системи, що заплановано на 1 серпня 2018 року, ТБ "Українська енергетична біржа" запрошуємо пройти навчання роботі в програмному продукті "Енергетична торгова платформа".

До запровадження ринку добового балансування, "Енергетична торгова платформа" буде працювати як Інформаційна платформа Біржі для укладення угод при здійсненні позабіржової торгівлі. Після запуску нової моделі ринку природного газу, програмний продукт "Енергетична торгова платформа" буде також підкріплена всіма необхідними біржовими інструментами для функціонування в якості Торгової платформи зі стандартизованими продуктами з часовим інтервалом на "внутрішньодобовому" ринку або на ринку "на добу вперед".

Надання доступу до Інформаційної платформи Біржі для укладення угод при здійсненні позабіржової торгівлі, а також навчання роботі в програмному продукті "Енергетична торгова платформа", здійснюються БЕЗКОШТОВНО!

Практичні навики роті "Енергетична торгова платформа" допоможуть вам бути максимально готовими до впровадженням добового балансування ринку природного газу, що заплановано на 1 серпня 2018 року. Більш детальна інформація, вимоги щодо апаратного та програмного забезпечення, а також навчальний відеокурс ви знайдете за наступним посиланням - www.ueex.com.ua

Для отримання логінів/паролів та за додатковою інформацію звертайтесь за телефоном (044) 35-35-735.

16:07 / 12 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події