У 1 півріччі 2019р ПГНК збільшила видобуток газу на 57%

СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) оголосила результати роботи за 1 півріччя 2019 року. У період із січня по червень 2019 року ПГНК збільшила видобуток природного газу на 56,9% у порівнянні до такого ж періоду минулого року, а нафти та конденсату – на 19%.

За фактом роботи компанія видобула 131,3 млн м3 природного газу та 20,5 тис тон нафти та конденсату. Перші два квартали відзначились завершенням буріння двох нових свердловин: №3 Західномашівської площі та нафтової свердловини №81 Новомиколаївського родовища.

Додаткові об’єми видобутку вдалось забезпечити завдяки успішним капітальним ремонтам свердловин (КРС) та інтенсифікації видобутку, у тому числі №101, 126 та 138 Ігнатівського родовища, а також №16 Новомиколаївського родовища. Свердловина №103 Ігнатівського родовища демонструє стабільний добовий видобуток, який складає 210 тис м3. Загалом за вказаний період було виконано десять проектів на свердловинах із власного фонду ПГНК, а також фонду державних компаній. Зокрема, дві свердловини відносяться до фонду ліквідованих та законсервованих свердловин АТ «Укргазвидобування» (УГВ), та одна свердловина – до фонду НАК «Надра України».

«У другому кварталі 2019 року СП ПГНК продовжила збільшувати видобуток. За результатами першого півріччя компанія перевиконала показники минулого року з видобутку природного газу на 56,9%. Така позитивна динаміка є результатом як буріння нових свердловин так і програми робіт з КРС та інтенсифікації видобутку. Звичайно, це стало можливим завдяки злагодженій роботі усієї команди та, насамперед, геологічного та технічного департаментів. Ми продовжуємо виконувати затверджений план робіт та наразі завершуємо буріння свердловини №142 Ігнатівського родовища. Наша мета – збільшувати видобуток у найбільш раціональний та ефективний спосіб на благо компанії та всіх акціонерів», - зазначив Генеральний директор СП ПГНК Віктор Гладун.

За п’ять місяців 2019 року ПГНК нарахувала 272 млн грн ренти за видобуток природного газу, нафти та конденсату, з цієї суми 13,6 млн грн були спрямовані в місцеві бюджети адміністративних одиниць Полтавської області, а саме у бюджети Полтавської області, районних бюджетів, а також до бюджетів Нехворощанської ОТГ, Драбинівської ОТГ, Терешківської ОТГ та Базилівщинської селищної ради. Крім цього, за результатами звіту материнської компанії JKX Oil & Gas plc, у першому півріччі 2019 року прослідковується збільшення виробництва по всій Групі на 16.1%, порівняно з 1 півріччям 2018 року.

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, що було створене у 1994 році. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка нафти та газу. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи, задля власного внеску у досягнення Україною енергетичної незалежності.

10:25 / 12 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події