Turkish Petroleum використовує преміальні труби UPJ-F Інтерпайп для спорудження нафтових свердловин

Преміальна трубна продукція виробництва компанії «Інтерпайп» продовжує займати нові ніші на експортних ринках, повідомляє пресслужба.

За повідомленням, нещодавно турецька нафтогазова корпорація Turkish Petroleum (TPAO) успішно завершила спуск труб з преміальним з'єднанням UPJ-F діаметром 139,7мм у нафтову свердловину на родовищі Північна Арикая в південно-східній провінції Бетмєн.

UPJ-F – це преміальне безмуфтове з'єднання, розроблене R&D-центром «Інтерпайп», призначене для видобутку вуглеводнів у складних геологічних умовах. Продукція гарантує високий рівень газогерметичності при облаштуванні свердловин. У Туреччині колона труб спущена по стовбуру свердловини на глибину 3000 м.

Андрій Бурцев, директор з продажів труб на ринки БСіА, Європи та України, зазначив, «Turkish Petroleum уперше використала наші труби з преміальним з'єднанням UPJ-F. Фахівці ІНТЕРПАЙП супроводжували процес спуску та надали клієнту необхідну консультативну допомогу. Туреччина в рамках стратегії енергетичної незалежності веде розробку нових газових оншорних та офшорних родовищ, тому ми сподіваємося, що вже в найближчому майбутньому кількість подібних замовлень зростатиме».

Довідка ExPro

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 року «Інтерпайп» реалізував 602 тис. т трубної продукції та 174 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW. В «Інтерпайпі» працюють 10 тис. співробітників.

15:43 / 27 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події