ТОВ «Прибор Импекс Автоматизация» поставить насосні агрегати для «Укргазвидобування» на суму 85 млн грн

3 вересня АТ «Укргазвидобування» провело аукціон на закупівлю 6 насосних агрегатів, з робочим тиском 70 МПа. Перед початком аукціону, очікувана сума тендеру складала 120 млн грн (з ПДВ). Строк поставки товару розрахований протягом 240 днів з дати підписання договору з можливістю дострокової поставки. Договір про закупівлю включає в себе:

1. Шасі повнопривідне з колісною формулою 6х6 не менше Євро-5. Тип кабіни – не менше 1 спального місця з автономним обігрівачем (Webasto або аналог) та кондиціонером.

2. Привідний двигун: дизельний. Потужність не менше , 475 к.с; частота обертання максимальна, 2100 об./хв; кліматичне виконання, °С: повинно відповідати території України відповідно ГОСТу 15150-69.

3. Трансмісія: тип: Allison 4700 (або аналог); вхідний крутний момент не менше 2500 Н*м; потужність, не менше 600 кВт.

4. Насос: тип: трьохплунжерний (триплексний); робочий тиск, МПа (бар): не менше 70 (700) з продуктивністю подачі не менше 3.6 л/сек ; змащування рухомого механізму – під тиском

5. Маніфольд всмоктуючий укомплектований засувками, трубопроводами та всіма з’єднувальними елементами необхідними для всмоктування насосу з кожного відділення мірника або із зовнішнього джерела на обидві сторони.

6. Маніфольд нагнітальний комплектований всіма трубопроводами та засувками необхідними фітингами для нагнітання робочої рідини тріплексним насосом до гирла свердловини, або в резервуар, а також для стравлювання тиску з насосної лінії в мірник, оснащений запобіжним клапаном цвяхового типу.

7. Водяний відцентровий насос: максимальна потужність не менше, 80 к.с, номінальна продуктивність не менше, м3/год – 70.

8. Мірник 4000л: поділений на два рівні відділення, кожне відділення оснащене одним клапаном, переливом та градуюванням через кожні 100л.

9. Електрообладнання 24В

10. Кабіна оператора: оснащена 2 дверима, монтується в зоні пульта управління агрегату, з системою опалення та кондиціювання.

В аукціоні приймали участь три компанії: ТОВ «Прибор Импекс Автоматизация», ТОВ «Київський Республіканський Автоцентр» та СЗАО «Фидмаш». Після проведення аукціону та протоколу розкриття, головним претендентом на тендер, з пропозицією 85 млн грн, стало ТОВ «Прибор Импекс Автоматизация» (директор Маленко Василій Юрійович). Компанія поки що очікує остаточного рішення щодо одержання перемоги. Загалом, це вже 3 закупівля насосних агрегатів у цьому році від «Укргазвидобування». Останній аукціон пройшов на початку серпня, тоді «Укргазвидобування» намагалось придбати 8 насосних агрегатів з робочим тиском 105 МПа. Пропозиції перших двох претендентів на тендер були відхилені. Останнім претендентом на тендер, з пропозицією 130 млн грн, залишається ТОВ «Київський Республіканський Автоцентр» (власник Затхей Валентин Михайлович), яке очікує підтвердження, щодо одержання перемоги в аукціон.

16:33 / 3 вересня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події