«Тисагаз» відновила видобуток газу

У середині червня 2018 року компанія «Тисагаз» відновила видобуток газу в Закарпатській області. Всього за підсумками червня видобуто 51,45 тис куб м. На початок липня добовий видобуток складав менше 3 тис куб м.

«Тисагаз» розробляє дві нафтогазових ділянки в Закарпатській області - Русько-Комарівське родовище(7 кв км) і Станівское родовище (127 кв км). Також, Cub Energy володіє 50% частки Ужгородського родовища. Роботи на ньому ведуться спільно зі словацькою компанією Nafta. У 2018 році планується буріння трьох свердловин.

Останні два роки «Тисагаз» видобуток не проводила. Через підвищення вимог «Укртрансгазу» до якості природного газу, що подається в газотранспортну систему, в квітні 2016 року «Тисагаз» була вимушена припинити видобуток газу. На момент зупинки обсяг видобутку складав близько 90 тис куб м на добу.

За даними Єдиного реєстру фізичних і юридичних осіб-підприємців, засновником ТОВ «Тисагаз» - ПІ ІНТЕРНЕШЕНЛ ЕНЕРДЖІ ЛІМІТЕД (Кіпр). Кінцевий бенефіціарний власник (контролер) - Михайло Афендіков (США). За інформацією з відкритих джерел, Михайло Афендіков є найбільшим акціонером компанії Cub Energy, штаб-квартира якої знаходиться в Х'юстоні (штат Техас). Cub Energy володіє 35% активів української нафтогазової компанії «Куб-Газ» , 65% володіє Burisma Group.

Закарпатську компанію «Тисагаз» Cub Energy купила в 2011 році за $17 млн.

09:00 / 6 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події