«Тисагаз» відновила видобуток газу

У середині червня 2018 року компанія «Тисагаз» відновила видобуток газу в Закарпатській області. Всього за підсумками червня видобуто 51,45 тис куб м. На початок липня добовий видобуток складав менше 3 тис куб м.

«Тисагаз» розробляє дві нафтогазових ділянки в Закарпатській області - Русько-Комарівське родовище(7 кв км) і Станівское родовище (127 кв км). Також, Cub Energy володіє 50% частки Ужгородського родовища. Роботи на ньому ведуться спільно зі словацькою компанією Nafta. У 2018 році планується буріння трьох свердловин.

Останні два роки «Тисагаз» видобуток не проводила. Через підвищення вимог «Укртрансгазу» до якості природного газу, що подається в газотранспортну систему, в квітні 2016 року «Тисагаз» була вимушена припинити видобуток газу. На момент зупинки обсяг видобутку складав близько 90 тис куб м на добу.

За даними Єдиного реєстру фізичних і юридичних осіб-підприємців, засновником ТОВ «Тисагаз» - ПІ ІНТЕРНЕШЕНЛ ЕНЕРДЖІ ЛІМІТЕД (Кіпр). Кінцевий бенефіціарний власник (контролер) - Михайло Афендіков (США). За інформацією з відкритих джерел, Михайло Афендіков є найбільшим акціонером компанії Cub Energy, штаб-квартира якої знаходиться в Х'юстоні (штат Техас). Cub Energy володіє 35% активів української нафтогазової компанії «Куб-Газ» , 65% володіє Burisma Group.

Закарпатську компанію «Тисагаз» Cub Energy купила в 2011 році за $17 млн.

09:00 / 6 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події