«Спецзапчасть» поставить для «Укргазвидобування» 8 бульдозерів на 140 млн грн

24 вересня був укладений договір між ТК «Спецзапчасть» (директор Роман Лисенко) та АТ «Укгазвидобування», на поставку 8 бульдозерів важкого класу, на суму 140 млн грн (з ПДВ). Таким чином вартість одного бульдозера складе $625 тис.

Початкова, очікувана ціна складала 170 млн грн. Термін поставки розрахований протягом 210 календарних днів з дати укладання договору. На тендер також претендували ТОВ «Армада ЛТД» та ТОВ «Машсервіс» , але їм було відмовлено через невідповідність до технічного завдання.

У лютому цього року, «Укргазвидобування» вже оголошувала тендер на закупівлю 5 бульдозерів. Тоді, серед 4 претендентів на тендер, переможцем стало ПМВКП «Ассоль» (директор Павло Харченко), з пропозицією 17 млн грн. Підприємство «Ассоль», як і «Спецзапчасть», займаються торгівлею та виробництвом машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва.

12:19 / 25 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події