Solar Turbines перспективно оцінює потенціал українського ринку компресорного обладнання

Міжнародна інжинірингова компанія-виробник газокомпресорного обладнання Solar Turbines, яка вже має ряд реалізованих проектів з компанією "Укргазвидобування", перспективно оцінює потенціал українського ринку. Про це під час конференції Odesa Offshore Conference, яка присвячена перспективам видобутку газу на українську шельфі, повідомив старший інженер по супроводженню продажів Solar Turbines Юрій Гнатченко.

"Ми із задоволенням хочемо працювати на українському ринку та перспективно оцінюємо потенціал роботи в Україні. Ми готові працювати далі", - сказав він, додавши, що компанія вже встановила в Україні великий парк обладнання, всі її компресори розташовані на суходолі, проте компанія має значний досвід роботи (в інших країнах) з морськими проектами.

"Вимоги в Україні зараз приведені до європейського рівня, тому наші агрегати повністю відповідають заданим параметрам, які висувають українські замовники", - додав представник компанії.

Також присутній на конференції, начальник відділу експлуатації та ремонту дожимно компресорних станцій АТ "Укргазвидобування" Назар Андріїшин зазначив, що на сьогодні газоперекачувальні агрегати Solar Turbines встановлені на "Червонодонецькій" (2 агрегати Taurus 70) "Хрестищенській" (4 агрегати Titan 130) ДКС, станції "Юліївка" (2 агрегати Centaur 40), Яблунівському відділенні переробки газу (4 агрегати Centaur 40) та у "Львівгазвидобування" (2 агрегати Centaur 50).

В майбутньому "Укргазвидобування" планує встановити обладнання виробництва Solar Turbines на "Червонодонецькій" (3 агрегати Mars 100), "Хрестищенській" ДКС (1 агрегат Titan 130) та на Яблунівському ВПГ (2 агрегати Centaur 40).

21:52 / 21 вересня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події