Solar Turbines перспективно оцінює потенціал українського ринку компресорного обладнання

Міжнародна інжинірингова компанія-виробник газокомпресорного обладнання Solar Turbines, яка вже має ряд реалізованих проектів з компанією "Укргазвидобування", перспективно оцінює потенціал українського ринку. Про це під час конференції Odesa Offshore Conference, яка присвячена перспективам видобутку газу на українську шельфі, повідомив старший інженер по супроводженню продажів Solar Turbines Юрій Гнатченко.

"Ми із задоволенням хочемо працювати на українському ринку та перспективно оцінюємо потенціал роботи в Україні. Ми готові працювати далі", - сказав він, додавши, що компанія вже встановила в Україні великий парк обладнання, всі її компресори розташовані на суходолі, проте компанія має значний досвід роботи (в інших країнах) з морськими проектами.

"Вимоги в Україні зараз приведені до європейського рівня, тому наші агрегати повністю відповідають заданим параметрам, які висувають українські замовники", - додав представник компанії.

Також присутній на конференції, начальник відділу експлуатації та ремонту дожимно компресорних станцій АТ "Укргазвидобування" Назар Андріїшин зазначив, що на сьогодні газоперекачувальні агрегати Solar Turbines встановлені на "Червонодонецькій" (2 агрегати Taurus 70) "Хрестищенській" (4 агрегати Titan 130) ДКС, станції "Юліївка" (2 агрегати Centaur 40), Яблунівському відділенні переробки газу (4 агрегати Centaur 40) та у "Львівгазвидобування" (2 агрегати Centaur 50).

В майбутньому "Укргазвидобування" планує встановити обладнання виробництва Solar Turbines на "Червонодонецькій" (3 агрегати Mars 100), "Хрестищенській" ДКС (1 агрегат Titan 130) та на Яблунівському ВПГ (2 агрегати Centaur 40).

21:52 / 21 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події