Solar Turbines перспективно оцінює потенціал українського ринку компресорного обладнання

Міжнародна інжинірингова компанія-виробник газокомпресорного обладнання Solar Turbines, яка вже має ряд реалізованих проектів з компанією "Укргазвидобування", перспективно оцінює потенціал українського ринку. Про це під час конференції Odesa Offshore Conference, яка присвячена перспективам видобутку газу на українську шельфі, повідомив старший інженер по супроводженню продажів Solar Turbines Юрій Гнатченко.

"Ми із задоволенням хочемо працювати на українському ринку та перспективно оцінюємо потенціал роботи в Україні. Ми готові працювати далі", - сказав він, додавши, що компанія вже встановила в Україні великий парк обладнання, всі її компресори розташовані на суходолі, проте компанія має значний досвід роботи (в інших країнах) з морськими проектами.

"Вимоги в Україні зараз приведені до європейського рівня, тому наші агрегати повністю відповідають заданим параметрам, які висувають українські замовники", - додав представник компанії.

Також присутній на конференції, начальник відділу експлуатації та ремонту дожимно компресорних станцій АТ "Укргазвидобування" Назар Андріїшин зазначив, що на сьогодні газоперекачувальні агрегати Solar Turbines встановлені на "Червонодонецькій" (2 агрегати Taurus 70) "Хрестищенській" (4 агрегати Titan 130) ДКС, станції "Юліївка" (2 агрегати Centaur 40), Яблунівському відділенні переробки газу (4 агрегати Centaur 40) та у "Львівгазвидобування" (2 агрегати Centaur 50).

В майбутньому "Укргазвидобування" планує встановити обладнання виробництва Solar Turbines на "Червонодонецькій" (3 агрегати Mars 100), "Хрестищенській" ДКС (1 агрегат Titan 130) та на Яблунівському ВПГ (2 агрегати Centaur 40).

21:52 / 21 вересня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події