Словаччина пропонує використовувати нафтопровід «Дружба» для поставок палива з Європи до України

Міністр економіки Словаччини Ріхард Сулик заявив, що нафтопровід «Дружба», по якому до Словаччини надходить російська нафта, може бути переобладнано для поставок палива до України.

«В Україні більшу частину нафтопереробних заводів зруйновано. Україні потрібне паливо. Магістральна труба «Дружби» використовується для імпорту сирої нафти. Друга труба може бути пристосована для транспортування готової продукції — дизельного палива чи бензину за умов розумних інвестицій», — пояснив Сулик.

Міністр додав, що техніко-економічне обґрунтування буде попередньо підготовлене словацьким оператором нафтопроводу Transpetrol. Крім допомоги Україні, у цьому плані є і комерційна складова. Проте, наразі незрозуміло, скільки часу займе перепрофілювання «Дружби» і скільки це коштуватиме.

15:05 / 20 червня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події