Шмигаль веде переговори з ЄС щодо не застосування до України механізму CBAM

Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль веде переговори з виконавчим віце-президентом Європейської Комісії Франсом Тіммермансом, який відповідає за впровадження European Green Deal, щодо не застосування до України заходів (введення мита, податків або квот на товари із вуглецевим слідом, Carbon Border Adjustment Mechanism), які планується ввести для країн-імпортерів у ЄС.

Як повідомляє кореспондент агентства ExPro про це 24 листопада сказав радник віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроантлантичної інтеграції Олексій Рябчин під час форуму про енергоефективність.

«Прем’єр-міністр веде наразі переговори з Франсом Тіммермансом, щодо не застосування CBAM механізму до України, який може вплинути і на енергетику, і на промисловість, і на виробництво цементу тощо...», - повідомив Рябчин.

Як повідомляло агентство ExPro, за словами міністра-радника з питань енергетики Представництва ЄС в Україні Торстена Воллерта, ЄС планує запровадити CBAM у 2021р, строком на 30 років. Формат механізму поки розробляється.

В кінці жовтня 2020р заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - торговий представник України Тарас Качка заявив, що CBAM по відношенню до третіх країн (в тому числі і України), які не зможуть досягнути показників низьковуглецевого розвитку, стане головною зброєю ЄС у сфері міжнародної торгівлі в майбутньому.

12:19 / 24 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події