«Схеми» опублікували розслідування про закупівлі для будівництва ЦСВЯП

Журналісти проєкту «Схеми» опублікували розслідування про зміну підрядника при будівництві Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива без проведення тендеру. За даними «Схем», ДП «НАЕК «Енергоатом» уклало непублічний договір з компанією «КБР» на 422 млн грн.

Відповідне розслідування опублікували журналісти проєкту «Схеми», посилаючись на аудіо-запис розмови посадовців.

«Журналісти «Схем» отримали у своє розпорядження аудіо-запис наради у кабінеті високопосадовця державного «Енергоатому», учасники якої обговорюють, як приховати факти зникнення частини коштів на будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива у Чорнобилі. Журналісти «Схем» отримали у своє розпорядження аудіозапис наради у кабінеті високопосадовця державного «Енергоатому», учасники якої обговорюють, як приховати факти зникнення частини коштів на будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива у Чорнобилі», - йдеться у матеріалах розслідування.

Як зазначають журналісти, в «Енергоатомі» обрали виконавця будівництва без проведення тендеру. За даними «Схем» управління «Енергоатому» уклало цей непублічний договір на 422 млн грн з фірмою «КБР», яка до цього не мала досвіду зі спорудження подібних об’єктів.

Також, за допомогою даних з податкової, «Схеми» стверджують, що у період з 17 по 21 грудня 2020р попередній субпідрядник будівництва «Укренергомонтаж» отримав додаткові 22 млн на системі радіаційного контролю від вже нового підрядника «КБР». Журналісти, посилаючись на аудіо-запис, вказують, що ці витрати були нецільовими, адже систему вже закуповували, але через колишнього підрядника – «Укрбудмонтаж».

За даними аналітичної системи YouControl, компанія КБР, з якою «Енергоатом» уклав непублічний договір, належить Дмитру Нестеруку, основним видом діяльності є будівництво житлових та нежитлових приміщень. В 2022р компанія перемогла у чотирьох тендерах на майданчику Prozorro, на замовлення Верховного суду, загальна сума контрактів більше 1 млн грн, замовлялися послуги з технічного обслуговування систем автоматичного пожежогасіння, аудіовізуального та оптичного обладнання, систем кондиціювання та систем контроль доступу.

Також, в 2021р компанія перемогла у тендері від ДСП «Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами» на проведення реконструкції ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження, на 8,6 млн грн.

12:40 / 21 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події