СБУ викрила на співпраці з окупантами керівника одного з регіональних підрозділів «Укренерго»

Служба безпеки України викрила на співпраці з російськими окупантами начальника одного з регіональних підрозділів оператора системи передачі НЕК «Укренерго».

Про це 21 червня повідомив пресцентр СБУ.

«Служба безпеки у результаті слідчо-оперативних дій задокументувала злочинну діяльність начальника одного з регіональних підрозділів Національної енергетичної компанії «Укренерго»», - вказують в СБУ.

Як повідомляють в Службі безпеки, посадовець, який перебував на тимчасово окупованій території, добровільно погодився співпрацювати з ворогом та обійняв посаду очільника так званих «Маріупольських магістральних мереж днр».

«Після «призначення» він передав окупаційній адміністрації активи захопленого об’єкта та організував від’єднання його потужностей від Об’єднаної енергосистеми України. Наразі зраднику повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору», -вказують в СБУ.

«Всі співробітники «Укренерго» ознайомлені з протоколами та правилами роботи із забезпечення функціонування енергосистеми на всій території України. Але забезпечення громадян України електроенергією і активна співпраця з окупантами - це різні речі. За цією лінією починається кримінальна відповідальність. Колишній працівник середньої ланки одного з регіональних відділень компанії цю «червону лінію» перейшов і відчуває на собі наслідки. Його було звільнено ще в березні, і зараз йому потрібно готуватися до співпраці зі слідством, а не з окупантами. Як компанія критичної інфраструктури ми з перших днів війни постійно взаємодіємо з СБУ та іншими правоохоронними органами. І робитимемо це надалі», - прокоментував ситуацію Володимир Кудрицький.

15:08 / 21 червня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події