Румунія може стати третім за величиною видобувником газу в Європі

Румунія має потенціал стати третім за величиною виробником газу в Європі через  офшорні резерви в Чорному морі, заявив у четвер в Бухаресті Франсуа-Регіс Мутон, директор з питань ЄС у Міжнародній асоціації виробників нафти та газу (IOGP).
«Румунія може стати третім виробником газу в Європі, оскільки потенціал у Чорному морі перевищує 200 млрд куб м», - сказав Мутон.
На думку експертів, нове видобуток природного газу в Румунії дозволить іншим країнам Східної Європи диверсифікувати своє постачання газу.
Нещодавнє дослідження Deloitte передбачає, що інвестиції в нафтогазовий сектор Чорного моря Румунії призведуть до надходжень до державного бюджету понад $26 млрд та додаткові $40 млрд до ВВП країни до 2040р. Deloitte оцінює загальні резерви природного газу на морських родовищах Румунії у 170 млрд куб м. 

10:00 / 18 червня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події