Румунія може стати третім за величиною видобувником газу в Європі

Румунія має потенціал стати третім за величиною виробником газу в Європі через  офшорні резерви в Чорному морі, заявив у четвер в Бухаресті Франсуа-Регіс Мутон, директор з питань ЄС у Міжнародній асоціації виробників нафти та газу (IOGP).
«Румунія може стати третім виробником газу в Європі, оскільки потенціал у Чорному морі перевищує 200 млрд куб м», - сказав Мутон.
На думку експертів, нове видобуток природного газу в Румунії дозволить іншим країнам Східної Європи диверсифікувати своє постачання газу.
Нещодавнє дослідження Deloitte передбачає, що інвестиції в нафтогазовий сектор Чорного моря Румунії призведуть до надходжень до державного бюджету понад $26 млрд та додаткові $40 млрд до ВВП країни до 2040р. Deloitte оцінює загальні резерви природного газу на морських родовищах Румунії у 170 млрд куб м. 

10:00 / 18 червня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події