Румунія може стати третім за величиною видобувником газу в Європі

Румунія має потенціал стати третім за величиною виробником газу в Європі через  офшорні резерви в Чорному морі, заявив у четвер в Бухаресті Франсуа-Регіс Мутон, директор з питань ЄС у Міжнародній асоціації виробників нафти та газу (IOGP).
«Румунія може стати третім виробником газу в Європі, оскільки потенціал у Чорному морі перевищує 200 млрд куб м», - сказав Мутон.
На думку експертів, нове видобуток природного газу в Румунії дозволить іншим країнам Східної Європи диверсифікувати своє постачання газу.
Нещодавнє дослідження Deloitte передбачає, що інвестиції в нафтогазовий сектор Чорного моря Румунії призведуть до надходжень до державного бюджету понад $26 млрд та додаткові $40 млрд до ВВП країни до 2040р. Deloitte оцінює загальні резерви природного газу на морських родовищах Румунії у 170 млрд куб м. 

10:00 / 18 червня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події