Російська атака залишила без світла 140 тис. киян, більшість уже заживлено
Унаслідок масованої російської атаки на Київ у ніч на 2 червня без електропостачання тимчасово залишилися близько 140 тис. мешканців столиці. Про це повідомляє ДТЕК.
Без світла залишалися три райони Києва
За даними компанії, внаслідок обстрілу було пошкоджено енергетичні об'єкти та виробничий майданчик ДТЕК.
Відключення електроенергії торкнулися споживачів у Святошинському, Оболонському та Шевченківському районах Києва.
Енергетикам уже вдалося відновити електропостачання для 110 тис. родин, а також перезаживити об'єкти критичної інфраструктури.
Відновлювальні роботи тривають
Станом на ранок аварійно-відновлювальні роботи продовжувалися.
У ДТЕК повідомили, що працюють над поверненням світла ще для близько 30 тис. клієнтів.
Крім того, під час атаки постраждали двоє працівників компанії.
«Ворожа атака на столицю травмувала двох енергетиків ДТЕК. Надаємо колегам всю необхідну допомогу», - зазначили в компанії.
Енергетики продовжують ліквідовувати наслідки обстрілів та відновлювати пошкоджену інфраструктуру.
