Романа Сутченка звільнено з посади директора «Оператора ринку»

Романа Сутченка звільнили з посади директора ДП «Оператор ринку», тимчасовим виконуючим обовʼязки директора призначено Андрія Чайчевського, заступника директора з комерційних питань держпідприємства.

Про це ExPro повідомили джерела в Кабінеті Міністрів.

Як повідомляли в ExPro раніше, Кабінет Міністрів 13 листопада екстрено звільнив Костянтина Петриковця з посади директора ДП «Гарантований покупець», причиною звільнення в Кабміні зазначили можливе завдання збитків підприємству внаслідок продажу значного обсягу електроенергії з боку компанії за завідомо заниженими цінами на користь окремих фінансово-промислових груп.

Водночас, в ДТЕК ВДЕ заявили про дискримінацію щодо погашення заборгованості перед виробниками «зеленої» електроенергії зі сторони «Гарантованого покупця». Компанія не отримала відповідні виплати, хоча іншим компаніям вже оплачена заборгованість в повному обсязі.

А «Ощадбанк» 17 листопада повернув на рахунки «Гарантованого покупця» невиплачені виробникам «зеленої» електроенергії кошти, у розмірі 3,04 млрд грн (які ймовірно були призначені для ДТЕК ВДЕ), після відповідного звернення нового керівництва державного підприємства. В держпідприємстві таке звернення аргументують можливим неправомірним нарахуванням платежів виробникам з ВДЕ.

12:51 / 23 листопада 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події