РГК втричі збільшила товарообіг з міжнародними партнерами

Міжнародний товарообіг РГК в 2021р зріс до €22,9 млн, повідомляє прес-служба компанії. В цьому році компанія здійснювала прямі поставки від північноамериканських компаній та наростила товарообіг з провідними країнами ЄС – Італією та Німеччиною. Найбільше зростання в поточному році продемонстрували виробники з Туреччини.

Найбільші країни-партнери РГК - Італія та Німеччина. Разом на них припадає 66% імпорту. Італійські виробники представлені світовими брендами – Pietro Fiorentini S.p.A, Mesura Metering S.r.l., Cavagna Group S.p.A, FIV, Bonomi Industries S.r.l. Високотехнологічні регулятори тиску, крани і лічильники є запорукою безпеки та надійності газопостачання для українських споживачів.

Серед країн ЄС друге місце посідають німецькі партнери, які представлені такими компаніями як SICK AG, Esders GmbH, Vivax-Metrotech Corporation і inotech Meter Calibration Systems GmbH. Інноваційне обладнання німецьких виробників забезпечує точність роботи метрологічних центрів RGC Metering. Північноамериканський ринок представлений сучасним обладнанням Emerson, Itron, Inc., Heath Consultants Inc., SENSIT Technologies, LLC. Сучасні трасо- та витокошукачі дозволяють зменшити ризики аварійних ситуацій на мережах.

«РГК постійно знаходиться у пошуку найкращих технологічних рішень по всьому світу. Міжнародні партнери не тільки постачають продукцію та обладнання, вони розглядають РГК, як стратегічного партнера. Наші співробітники постійно проходять навчання і стають сертифікованими фахівцями з обслуговування іноземного обладнання, - говорить операційний директор РГК Олексій Тютюнник. – В партнерстві з міжнародними компаніями РГК розвиває нові сучасні бренди - RGC Production і RGC Metering. А це дозволяє нам створювати нові робочі місця, підвищувати соціальні стандарти і реалізувати програму декарбонізації, що затверджена на період 2021 – 2025рр».

Найбільший приріст товарообігу в 3,5 рази спостерігався з Туреччиною. Основними постачальниками є виробники газових клапанів Eska Valve Ltd. Sti., зварювальних апаратів та поліетиленових фітінгів NTG Plastik, виробничого обладнання Baykal Makine, Dalgakiran, Cansa Makina - Boru Bükme Makinaları та газового обладнання Eleks Dis Ticaret A.S. Суттєве збільшення частки Туреччини в товарообігу відбулося за рахунок розширенням пропозиції сучасного і енергоефективного газового обладнання для українських споживачів.

13:29 / 25 листопада 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події