«Регіон» завершив буріння свердловини №26 для «Укрнафтобуріння» на Сахалінці

Компанія «Укрнафтобуріння» завершила буріння свердловини №26 глибиної 4650 м на Сахалінському родовищі. Про це EXPRO повідомили в видобувній компанії. При випробуванні горизонту С-5а було отримано комерційний приплив нафти та газу, добовий дебіт нафти склав 85 т, природного газу – 17 тис. куб. м. Буровим підрядником виступило ТОВ «Бурова компанія «Регіон».

За словами керівника департаменту геології УНБ Володимира Новікова,було відкрито новий поклад, який знаходиться в окремому західному блоці родовища. «Цей результат доводить перспективність цього блоку і дозволяє планувати подальше розвідувальне буріння» – повідомив він.

«Це третя нова свердловина, яку ми ввели в експлуатацію у цьому році. І це черговий рекорд як для УНБ, так і родовища в цілому. В результаті успішного буріння та освоєння свердловини добовий дебіт рідких вуглеводнів на Сахалінському родовищі перевищив позначку 300 т. Саме завдяки таким проектам компанія щорічно збільшує обсяги видобутку та реалізації вуглеводнів» – зазначив Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» Михайло Бакуненко.

В червні компанія Укрнафтобуріння освоїла газоконденсатну свердловину №20 з дебітом у 260 тис куб. м газу і 50 т газового конденсату, в березні – газоконденсатну свердловину №44, дебіт якої склав 100 тис. куб. м, конденсату – 7 т.  

Довідка EXPRO:

ПрАТ  «ВК «Укрнафтобуріння» - третя за обсягами видобутку газу приватна видобувна компанія в Україні, з 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область). Компанія експлуатує 25 газоконденсатні та нафтогазові свердловини. В рамках договорів про спільну діяльність додатково експлуатує 10 газоконденсатних свердловин.

Обсяг видобутку газу УНБ в 2017 році склав 542 млн. куб. м, нафти і конденсату – 50 тис. т. За результатами 6 міс. 2018 року видобуток склав 233,3 млн куб м газу (+25% до показників січня-червня 2017 року) та 29,7 тис. т нафти та конденсату (+ 42%).

11:00 / 26 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події