Проект Каховської ГЕС-2 проходить процедури оцінки впливу на навколишнє середовище та довкілля – «Укргідроенерго»

Проект будівництва додаткової гідроелектростанції Каховського гідровузла (Каховської ГЕС-2), яка дозволить збільшити виробництво електроенергії та ефективність роботи вузла, на сьогодні проходить дві процедури – оцінку впливу на навколишнє середовище та оцінку впливу на довкілля. Про це повідомила провідний фахівець з питань екології ПрАТ «Укргідроенерго» Оксана Гуляєва.

«На сьогодні проект Каховської ГЕС-2 проходить дві процедури: оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС) в рамках проектної документації і оцінка впливу на довкілля (ОВД), яке йде окремо. ОВНС йде для Мінрегіонбуду, а ОВД – для Мінекології. Це будуть два звіти. В їх підготовку залучені науковці, екологи, гідробіологи», - сказала вона.

Також Гуляєва повідомила, що компанія веде активну роботу з громадськістю та вивчає її думку.

«Ми подали повідомлення в Херсонське обласне управління і вже отримали коментарі від громадськості. Управління збирає коментарі і передає їх нам. Ми взяли цю інформацію в роботу для підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля. Все в процесі», - додала представник компанії.

11:48 / 15 червня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події