Процес корпоратизації Енергоатому загальмувався, ми втратили рік – Недашковський

Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський заявив, що процес корпоратизації компанії, який передбачений гарантійною угодою між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), на даний момент загальмувався і в зв’язку з цим було втрачено рік у порівнянні із наміченим графіком. Про це 5 грудня він повідомив журналістам на майданчику Рівненської АЕС.

«Перш ніж приступити до другого етапу – розробка дорожньої карти, Deloitte&Touche (консультант з корпоратизації – ред.) повинен погодити ті висновки, ті напрацювання, які на сьогодні існують, які він зробив з ключовими стейкхолдерами – депутатський корпус, Кабінет Міністрів, Адміністрацією Президента… Тут, на жаль, наш консультант не досяг згоди і цей процес загальмувався і ми не можемо приступити ні до другого, ні до третього етапу… Ми втратили рік з тих планів, які намітили», - заявив Недашковський.

Він уточнив, що зараз необхідно прийняття спеціального закону, який врегулює питання формування статутного фонду, адже за нинішнього законодавства він буде від’ємним.

«Але для того, щоб це зробити правильно, щоб компанія була інвестиційно приваблива, для неї повинен бути потужний статутний фонд – повинно ввійти те майно, яким вона володіє на правах господарського відання», - додав Недашковський. Також він заявив, що звернувся до ЄБРР з проханням прискорити процес корпоратизації компанії.

15:51 / 6 грудня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події