Процес корпоратизації Енергоатому загальмувався, ми втратили рік – Недашковський

Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський заявив, що процес корпоратизації компанії, який передбачений гарантійною угодою між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), на даний момент загальмувався і в зв’язку з цим було втрачено рік у порівнянні із наміченим графіком. Про це 5 грудня він повідомив журналістам на майданчику Рівненської АЕС.

«Перш ніж приступити до другого етапу – розробка дорожньої карти, Deloitte&Touche (консультант з корпоратизації – ред.) повинен погодити ті висновки, ті напрацювання, які на сьогодні існують, які він зробив з ключовими стейкхолдерами – депутатський корпус, Кабінет Міністрів, Адміністрацією Президента… Тут, на жаль, наш консультант не досяг згоди і цей процес загальмувався і ми не можемо приступити ні до другого, ні до третього етапу… Ми втратили рік з тих планів, які намітили», - заявив Недашковський.

Він уточнив, що зараз необхідно прийняття спеціального закону, який врегулює питання формування статутного фонду, адже за нинішнього законодавства він буде від’ємним.

«Але для того, щоб це зробити правильно, щоб компанія була інвестиційно приваблива, для неї повинен бути потужний статутний фонд – повинно ввійти те майно, яким вона володіє на правах господарського відання», - додав Недашковський. Також він заявив, що звернувся до ЄБРР з проханням прискорити процес корпоратизації компанії.

15:51 / 6 грудня 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події