Процес корпоратизації Енергоатому загальмувався, ми втратили рік – Недашковський

Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський заявив, що процес корпоратизації компанії, який передбачений гарантійною угодою між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), на даний момент загальмувався і в зв’язку з цим було втрачено рік у порівнянні із наміченим графіком. Про це 5 грудня він повідомив журналістам на майданчику Рівненської АЕС.

«Перш ніж приступити до другого етапу – розробка дорожньої карти, Deloitte&Touche (консультант з корпоратизації – ред.) повинен погодити ті висновки, ті напрацювання, які на сьогодні існують, які він зробив з ключовими стейкхолдерами – депутатський корпус, Кабінет Міністрів, Адміністрацією Президента… Тут, на жаль, наш консультант не досяг згоди і цей процес загальмувався і ми не можемо приступити ні до другого, ні до третього етапу… Ми втратили рік з тих планів, які намітили», - заявив Недашковський.

Він уточнив, що зараз необхідно прийняття спеціального закону, який врегулює питання формування статутного фонду, адже за нинішнього законодавства він буде від’ємним.

«Але для того, щоб це зробити правильно, щоб компанія була інвестиційно приваблива, для неї повинен бути потужний статутний фонд – повинно ввійти те майно, яким вона володіє на правах господарського відання», - додав Недашковський. Також він заявив, що звернувся до ЄБРР з проханням прискорити процес корпоратизації компанії.

15:51 / 6 грудня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події