Потенційний обсяг ринку «зелених» облігацій в Україні оцінюється в €1-2 млрд

Потенційний обсяг ринку «зелених» облігацій, за допомогою яких можуть фінансуватися проекти в сфері альтернативної енергетики та енергоефективності, в Україні може сягати €1-2 млрд. Про це 10 липня під час круглого столу щодо питання створення в Україні такого фінансового інструменту заявив старший фахівець з фінансування кліматичних проектів Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Мартін Дешек.

За його словами, що «зелені» облігації активно використовуються в Китаї та країнах ЄС, зокрема в Польщі. «Green bonds – це потужний інструмент в США, Китаї та Європі… Наразі стоїть задача запровадити цей інструмент в Україні», - додав голова Державного агентства з питань енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук. За словами Савчука, спочатку необхідно розробити відповідну нормативно-правову базу та реалізувати пілотні проекти.

14:00 / 16 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події