Потенційний обсяг ринку «зелених» облігацій в Україні оцінюється в €1-2 млрд

Потенційний обсяг ринку «зелених» облігацій, за допомогою яких можуть фінансуватися проекти в сфері альтернативної енергетики та енергоефективності, в Україні може сягати €1-2 млрд. Про це 10 липня під час круглого столу щодо питання створення в Україні такого фінансового інструменту заявив старший фахівець з фінансування кліматичних проектів Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Мартін Дешек.

За його словами, що «зелені» облігації активно використовуються в Китаї та країнах ЄС, зокрема в Польщі. «Green bonds – це потужний інструмент в США, Китаї та Європі… Наразі стоїть задача запровадити цей інструмент в Україні», - додав голова Державного агентства з питань енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук. За словами Савчука, спочатку необхідно розробити відповідну нормативно-правову базу та реалізувати пілотні проекти.

14:00 / 16 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події