Постачальник універсальної послуги «Черкасиенергозбут» вперше імпортував електроенергію

Компанія, яка являється постачальником універсальної послуги, вперше імпортувала електроенергію.

За даними агентства ExPro, ТОВ «Черкасиенергозбут» у грудні та у вересні 2019р імпортувало електроенергію з Угорщини.

Електроенергію загальним обсягом 650 тис кВт-год «Черкасиенергозбут» придбала в угорської компанії Central Energy Trade.

За даними НЕК «Укренерго», компанія у вересні використала 100 МВт перетину на кордоні з Островом Бурштинської ТЕС.

Довідка ExPro. Компанія «Черкасиенергозбут» отримала ліцензію на постачання електричної енергії 25 вересня 2018р. Крім того, компанія має ліцензію на постачання газу від 20 серпня 2019р.

За даними офіційного сайту «Черкасиенергозбут», компанія пропонує не тільки продаж електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам, а також поставки за вільними цінами. Вона пропонує 5 варіантів комерційних пропозицій, а також пропонує індивідуальні умови співпраці для поставок на понад 30 тис кВт-год.

12:43 / 5 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події