Польська PGNiG законтрактувала другий LNG танкер з США для української «ЕРУ Трейдінг»

Польська державна компанія PGNiG законтрактувала американський LNG танкер з природним газом для подальшого постачання до України для ТОВ «ЕРУ Трейдінг». Про це повідомляють прес-служби PGNiG та «ЕРУ Трейдінг».

Очікується, що танкер прибуде до польського терміналу Swinoujscie наприкінці лютого, звідки після регазифікації піде до польської ГТС, а звідти до кінця березня до української ГТС. Обсяг поставки поки не відомий. Це уже друга поставка американського LNG до України для «ЕРУ Трейдінг» через Польщу. Перша поставка відбулася більше двох років тому – у листопаді 2019р.

«Це чергова поставка американського ЗПГ в Україну, здійснена компанією PGNiG у співпраці з ERU, яка є нашим стратегічним торговим партнером на українському ринку. Хороші відносини, побудовані роками, особливо важливі зараз, в період великої турбулентності на газовому ринку в Європі», - сказав голова правління PGNiG Павел Маєвскі. «Завдяки інвестиціям у газову інфраструктуру, які були здійснені в Польщі в останні роки, ми можемо посилити енергетичну безпеку регіону, забезпечивши своїм клієнтам доступ до диверсифікованих джерел природного газу та можливість обрати найкращу пропозицію на ринку», - додав Павел Маєвський.

«Для ERU честь укласти нову угоду зі своїм довгостроковим партнером PGNiG щодо імпорту американського ЗПГ в Україну. Для України, як і для Європи, диверсифікація поставок і особливо ЗПГ є ключовим елементом енергетичної незалежності. Як на мене, особливо зараз, це відповідальність не тільки за державу, а також і приватних компаній», - заявив керуючий партнер Групи ЕРУ Дейл Перрі.

«Наше постачання конкурентоспроможного природного газу зі США сприятиме стійкості та безпеці українських споживачів у місяці, що залишилися цієї зими», - додав керуючий партнер Групи ЕРУ Ярослав Мудрий. «Нова угода про зріджений природний газ збільшує зусилля PGNiG та ERU у підтримці довгострокової енергетичної незалежності України шляхом розвитку нового видобутку газу, шляхом спільної розвідки та видобутку газу».

10:44 / 1 лютого 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події