ПГНК змогла скоротити строк окупності капремонту свердловини до трьох тижнів

«Полтавська газонафтова компанія», яка налагодила механізм взаємодії з іншими добувними компаніями та проводить капітальні ремонти їх свердловин, змогла провести капремонт на одній з таких свердловин вартістю $250 тис та окупити вартість його проведення за досить короткий період – всього три тижні.

Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив генеральний СП «Полтавська газонафтова компанія» Віктор Гладун.

«Наш найкращий успіх – це окупність робіт протягом трьох тижнів. За три тижні окупився капітальний ремонт вартістю $250 тис. Для бізнесу це досить непоганий результат», - сказав він.

Віктор Гладун також зазначив, що на сьогодні ПГНК працює на свердловинах «Укргазвидобування», «Укрнафти» та «Надра України». «Менеджмент всіх компаній працює абсолютно прозоро», - підкреслив він.

11:17 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події