ПГНК змогла скоротити строк окупності капремонту свердловини до трьох тижнів

«Полтавська газонафтова компанія», яка налагодила механізм взаємодії з іншими добувними компаніями та проводить капітальні ремонти їх свердловин, змогла провести капремонт на одній з таких свердловин вартістю $250 тис та окупити вартість його проведення за досить короткий період – всього три тижні.

Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив генеральний СП «Полтавська газонафтова компанія» Віктор Гладун.

«Наш найкращий успіх – це окупність робіт протягом трьох тижнів. За три тижні окупився капітальний ремонт вартістю $250 тис. Для бізнесу це досить непоганий результат», - сказав він.

Віктор Гладун також зазначив, що на сьогодні ПГНК працює на свердловинах «Укргазвидобування», «Укрнафти» та «Надра України». «Менеджмент всіх компаній працює абсолютно прозоро», - підкреслив він.

11:17 / 20 вересня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події