ПГНК нарахувала 543,2 млн грн рентної плати до державного бюджету за 10 місяців 2021р

СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) нарахувала 543,2 млн грн рентної плати до державного бюджету України за 10 місяців роботи, повідомляє прес-служба компанії. Зокрема, 27,1 млн грн це зарахування до місцевих бюджетів Полтавщини, зокрема:

  • До обласного бюджету – 10,8 млн гривень;
  • До бюджетів сільрад – 16,2 млн гривень.

Рентна плата формується з двох складових: кількість видобутої сировини та ціна на вуглеводні. Враховуючи сприятливу цінову кон’юнктуру, ПГНК відновила робочу програму протягом 2021р та продовжує сплачувати рентну плату за користування надрами до бюджетів всіх рівнів.

«Діяльність нафтогазовидобувних компаній є вкрай важливою для наповнення не лише державного бюджету, а й становить левову частку при формуванні місцевих бюджетів. Рентні надходження, отримані від ПГНК, громади можуть використовувати на розбудову територій, покращення інфраструктури та підтримку навчальних закладів. Більше того, Компанія додатково реалізувала на благодійній основі ряд соціально-важливих проектів, які спрямовані на покращення рівня життя місцевого населення», - прокоментував Генеральний директор СП ПГНК Віктор Гладун.

Так, з січня по листопад 2021р, ПГНК уклала низку соціальних угод та надала 3,1 млн грн безповоротної фінансової допомоги. Зокрема, компанія долучилася до облаштування Парку медичних працівників та профінансувала ремонт артезіанської свердловини і вуличного освітлення у Нехворощі, здійснила ремонт ділянки дороги до Андріївського ліцею, реалізувала будівництво водогону на території села Базилівщина, надавала підтримку навчальним закладам та спортивним організаціям Новосанжарщини тощо.

Довідка ExPro:

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994р, є дочірнім підприємством JKX Oil & Gas plc. ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. ПГНК використовує найсучасніші технології і методи у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Материнська компанія, JKX Oil&Gas plc, є публічною компанією, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі з 1995р та керується Радою директорів. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas plc є Віктор Гладун, який очолює компанію з 2016р.

10:22 / 25 листопада 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події