Олександр Фоменко – новий генеральний директор ДТЕК Мережі

Олександр Фоменко став новим генеральним директором операційного холдингу ДТЕК Мережі, раніше він займав посаду керівника оператора системи розподілу ДТЕК Одеські електромережі.

Про призначення повідомляє пресцентр ДТЕК.

«В цей відповідальний для країни час ДТЕК Мережі направив всі ресурси на те, щоб відновити мережі, що постраждали від бойових дій. Поряд із ремонтом зруйнованої електроінфраструктури компанія продовжить оновлювати мережі ОСР та робити їх «розумними» завдяки програмам з автоматизації і цифровізації. Клієнтоорієнтованість також залишається ключовим напрямком розвитку бізнесу. У компанії продовжать вибудовувати партнерські відносини з клієнтами, розвивати цифрові канали взаємодії з ними – сайти та чат-боти, працювати так, щоб бути еталоном надання послуг в Україні», – прокоментував Олександр Фоменко.

Як вказали в ДТЕК, колишній гендиректор ДТЕК Мережі Іван Гелюх продовжить роботу у ДТЕК, як член Правління D.TRADING B.V.

Олександр Фоменко працює у ДТЕК з 2000 року. У різні часи очолював ПЕМ-Енерговугілля, Дніпрообленерго (зараз ДТЕК Дніпровські електромережі), Київенерго (зараз ДТЕК Київські електромережі). З червня 2019 року був генеральним директором ДТЕК Одеські електромережі.

10:40 / 13 травня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події