Окупанти захопили окремі обʼєкти «Херсонобленерго», ОСР частково втратив контроль над обслуговуванням клієнтів

Окупаційні російські війська захопили окремі обʼєкти інфраструктури, що входять в структуру «Херсонобленерго» та забезпечують розподіл електричної енергії для мешканців Херсонської області. Також, було представлено ніби-то «нового керівника» оператором системи розподілу.

Про це 28 червня повідомили в АТ «Херсонобленерго».

«27 червня 2022 року представниками так званої «Херсонської військової- цивільної адміністрації», за підтримкою представників ФСБ РФ та участю начальника служби повітряних та кабельних електричних мереж АТ «Херсонобленерго» були захоплені окремі об’єкти, які належать АТ «Херсонобленерго» та які забезпечували постачання та розподіл електричної енергії споживачам Херсонської області», - йдеться в повідомленні «Херсонобленерго».

Як вказують в ОСР, окупанти призначили «нового керівника» - Жахановича Ю.Є., який не має жодного відношення до виконавчих органів АТ «Херсонобленерго».

«Єдиним законним керівником Товариства є Голова Правління Сафронов І.М.», - наголошують в компанії.

Таким чином, в компанії наголошують, що з 27 червня «Херсонобленерго» частково втратило контроль над обслуговуванням електричних мереж Херсонської області.

«Окупаційними органами чиниться тиск на працівників підприємства, примушують писати заяви на співпрацю та інше», - додають в «Херсонобленерго».

15:53 / 29 червня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події