Об’єднаний німецький хаб THE (NCG+Gaspool) з жовтня почав повноцінну роботу

Починаючи з жовтня німецькі хаби NCG та Gaspool було повноцінно об’єднано у нову ринкову зону (один хаб) – Trading Hub Europe (THE), повідомляє прес-служба THE. Система трубопроводів високого тиску в ринковій зоні має загальну протяжність близько 40 тис км, з'єднує більше 700 низхідних мереж і охоплює весь газовий ринок Німеччини.

Оператори газотранспортної системи Німеччини разом з двома менеджерами по ринках активно готували створення і проектування нової ринкової площі. «Злиття двох ринкових сегментів, як свого часу керували GASPOOL Balancing Services і NetConnect Germany, завершує успішну консолідацію ринку в Німеччині», - сказав Торстен Франк. «Завдяки центральному розташуванню, високій якості обслуговування і нашому доброзичливому до клієнтів підходу, THE стане центральною відправною точкою для подальших транскордонних зв’язків між окремими європейськими газовими ринками», - додав д-р Себастьян Кемпер.

У компанії повідомляють, що завдяки THE був створений один з найпривабливіших центрів торгівлі LNG в Європі, що відкриває можливості для майбутнього зростання. Від цього виграють вантажовідправники і кінцеві споживачі, оператори мереж і менеджери балансуючих груп.

Станом на ранок 1 жовтня ціни Day Ahead на природний газ на новому хабі THE становили €90,269/MWh.

15:32 / 1 жовтня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події