Норвезька Equinor виходить з російських проєктів

Норвезька державна енергетична компанія Equinor (раніше – Statoil) припиняє нові інвестиції в Росію та розпочинає процес виходу з російських спільних проєктів. Відповідне рішення ухвалила рада директорів після російського вторгнення в Україну, йдеться у повідомленні компанії.

«У ситуації, що склалася, ми вважаємо нашу позицію неспроможною. Тепер ми припинимо нові інвестиції в наш російський бізнес і почнемо процес виходу з наших спільних підприємств відповідно до наших цінностей», - наводяться в повідомленні слова президента і генерального директора Equinor Андерса Опедала.

Компанія зазначає, що працює в Росії понад 30 років і уклала угоду про співпрацю з державною «Роснєфтю» у 2012р. «У нас є співробітники як з України, так і з Росії, і ми пишаємося тим, як наші люди з різних верств суспільства та національностей співпрацюють – із взаємною повагою як одна команда в Equinor», – зазначив Опедал.

У компанії повідомляють, що Equinor діє відповідно до санкцій Норвегії, Європейського Союзу та США, підтримує тісні контакти з владою Норвегії, ЄС, США та інших країн і продовжуватиме дотримуватися будь-яких нових санкцій щодо діяльності компанії.

Станом на кінець 2021р необоротні активи Equinor у Росії становили $1,2 млрд. «Ми очікуємо, що рішення розпочати процес виходу із спільних підприємств у Росії вплине на балансову вартість російських активів Equinor і призведе до їхнього знецінення», - йдеться у релізі.

Нагадаємо, британська компанія BP заявила про продаж всієї долі в акціях російської «Роснєфті».

10:48 / 1 березня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події