Номінаційний комітет розпочав підготовку до відбору членів наглядової ради «Укргідроенерго» і «Енергоатому»

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (Номінаційний комітет) розпочав підготовку до відбору членів наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго» і НАЕК «Енергоатом».

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

«На наступний рік ми плануємо сформувати ще п’ять наглядових рад для особливо важливих державних підприємств. Вже розпочали підготовку до відбору по «Укргідроенерго» і «Енергоатому». Згодом визначимо ще три підприємства», - заявив він.

Крім цього, Саєнко підкреслив важливість формування професійних наглядових рад. Зокрема, він зазначив, що це шлях від ручного управління державними підприємствами до впровадження на них сучасних інструментів корпоративного управління.

Нагадаємо, на початку жовтня Кабінет Міністрів затвердив наглядову раду НЕК «Укренерго».

Від держави в неї увійшли: Сергій Кушнір, Максим Немчинов і Олександр Поплавський. Незалежними членами наглядової ради стали: Шевкі Аджунер, Педер Андреасен, Олів'є Апперт і Луїджі де Франсиско.

11:23 / 4 грудня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події