НКРЕКП буде проводити моніторинг витрат коштів та інвестиційних заходів ОСР, що отримали RAB-тарифи

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, буде проводити моніторинг витрат коштів та заходів (щодо досягнення цільових показників перерв електропостачання) операторів систем розподілу, що отримали RAB тарифи на 2021р, а при відсутності досягнення таких показників та якості надання послуг -  регулятор буде позбавляти «обленерго» RAB-стимулювання.

Про це 22 грудня в ексклюзивному коментарі агентству ExPro, повідомила членкиня комісії Ольга Бабій.

«Що стосується контролю витрат «обленерго» ми також будемо здійснювати щорічний контроль, і у випадку відсутності інвестиційних програм або заходів інвестування, Регулятор буде вчиняти певних жорстких дій по відношенню до таких ліцензіатів», - повідомила членкиня НКРЕКП.

Бабій зауважила, що з 1 січня 2021р всі ОСР мають звітувати регулятору, щодо перерв електропостачання, зокрема щомісяця і щоквартально мають надавати певну звітність.

А якщо за результатами першого регуляторного періоду, не буде ніяких досягнень в частині зменшення перерв електропостачання і підвищення якості надання послуг, такі ОСР можуть позбавлені даної методики тарифоутворення.

«Тому що всі мають розуміти, що стимулююче тарифоутворення було прийнято не просто для виділення грошей на інвестиції, воно було для того, щоб дати кошти для досягнення певних показників», - відповіла Бабій.

16:18 / 23 грудня 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події