Наглядова рада «Центренерго» звільнила Власенка з посади в.о. гендиректора

Наглядова рада ПАТ «Центренерго» звільнила Юрія Власенка з посади виконуючого обов’язки генерального директора генеруючої компанії, обов’язки за посадою покладені на Віталія Довгаля.

Про це повідомив прес-центр «Центренерго» 12 жовтня.

«У вівторок, 12 жовтня, Наглядова ради ПАТ «Центренерго» звільнила в.о. генерального директора Юрія Власенка з займаної посади відповідно до поданої ним заяви за власним бажанням. Водночас, обов‘язки генерального директора покладені на Віталія Довгаля, який працює членом дирекції ПАТ «Центренерго» з лютого 2021р», - повідомили в «Центренерго».

Як зазначили в «Центренерго», Юрій Власенко звільнився за власним бажанням та планує продовжувати свою кар’єру у енергетичній сфері приватного сектору.

Довідка ExPro, новопризначений керівник «Центренерго» Довгаль розпочав трудову діяльність у 1999р на шахті «Перевальська» ДХК «Луганськвугілля» начальником дільниці. Також працював на підприємствах ДП «Мирноградвугілля», ДП «Національна Вугільна компанія», ТОВ «Управляюча компанія «Група Садова» та інші. З березня 2021р обіймав посаду члена дирекції «Центренерго».

Як повідомляє ExPro, Кабінет міністрів України в лютому 2021р призначив Юрія Власенка виконуючим обов’язки генерального директора ПАТ «Центренерго», який мав виконувати функції антикризового менеджера. Також уряд змінив весь склад топ-менеджменту генеруючої компанії, зокрема новим фінансовим директором став Сергій Шульга, директором з економіки - Олена Волошина, комерційним директором - Олексій Кураков, директор із забезпечення паливом - Віталій Довгаль, директором з енерготрейдингу - Володимир Галущак, директором з матеріально-технічного забезпечення та інвестиційних проектів - Віктор Спічка, директор з правових питань та корпоративного управління - Дмитро Момонов.

10:50 / 13 жовтня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події