«Нафтогаз» витратить 200 млн грн на встановлення СЕС та закупівлю електротранспорту на Сході України

АТ «НАК «Нафтогаз України» витратить 200 млн грн в рамках соціальної благодійної програми з відновлення добробуту мешканців і розвитку територіальних громад Донецької, Луганської та Херсонської областей на 2020-2022рр. Програмою передбачено встановлення сонячних електростанцій на дахах та фасадах будівель, закупівлю електричного транспорту, будівництво станцій його зарядки.

Таке розпорядження прийняв Кабмін на засіданні 12 січня.

«АТ «НАК «Нафтогаз України» (за згодою) та/або його афілійованим підприємствам (за згодою) надавати благодійну допомогу власникам/балансоутримувачам об’єктів і споруд, що увійшли до переліку об’єктів, у тому числі державним підприємствам, затвердженого відповідно до пункту 3 цього розпорядження, на загальну суму до 200 млн. гривень», - йдеться у проекті розпорядження Кабінету Міністрів.

Передбачається, що кошти витрачатимуться на виготовлення проектно-кошторисної документації, її експертизу, отримання містобудівних умов та обмежень, придбання, монтаж, пусконалагоджувальні роботи з встановлення сонячних електростанцій, зарядних пристроїв, елементів освітлення та іншого обладнання.

Основними пріоритетними напрямками є встановлення СЕС на дахах та/або фасадах житлових будинків та будинків соціальної інфраструктури, правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування. Також, Програма передбачає встановлення освітлення пішохідних переходів, мостів та публічного простору за допомогою фотоелектричних модулів, забезпечення громад електротранспортом.

Облдержадміністрації повинні сприяти реалізації Програми, наприклад, залучати операторів систем розподілу, з метою надання організаційної та технічної допомоги щодо їх приєднання до електричних мереж.

12:47 / 13 січня 2022

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події