НАБУ провело обшуки у двох членів НКРЕКП у справі Ростислава Шурми - ЗМІ

Національне антикорупційне бюро України провело обшуки у двох членів НКРЕКП у межах розслідування справи, пов’язаної з колишнім заступником керівника Офісу Президента Ростиславом Шурмою. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на джерела в енергетичному секторі.

Обшуки у членів НКРЕКП

За даними видання, слідчі дії відбулися у Костянтина Ущаповського та Олександра Формагея.

Костянтин Ущаповський працює у НКРЕКП з грудня 2021 року та у 2022 році очолював Регулятора.

Олександр Формагей був членом НКРЕКП у 2018-2019 роках, а також входить до складу Комісії з 2021 року.

За інформацією джерел, слідство перевіряє можливу причетність посадовців до консультування Ростислава Шурми щодо механізмів отримання виплат за «зеленим» тарифом для електростанцій, розташованих на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Позиція НАБУ

У НАБУ офіційно деталі слідчих дій наразі не коментували.

14:18 / 14 травня 2026

Публікації
Публікації